Skocz do zawartości

Płaskie wycieraczki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem że Alca robi tylko wersje z mocowaniem do starego typu ramion. Tak usłyszałem w sklepie motoryzacyjnym :twisted: . U mnie w Zafirze B mogą być tylko te nowe. Chyba że te które pokazałeś to sa te nowe, to wtedy dzięki za linka

 

A propos czy wycieraczka może być dłuższa od zalecanej o ten 1 cm :niie:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy wycieraczka może być dłuższa od zalecanej o ten 1 cm

... nawet wiecej - musisz zmierzyć na szybie czy wejdzie, żeby nie tarła poza szybą....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Co do płaskich MotGum to moim zdaniem lipa.

Słabo zbierają a gdy wycieraczka opada zostawia za sobą rozciągniętą wodę.

Wycieraczki są nowe.

Ostatnio miałem Valeo Classic ale zużyły się w niecały rok.

Spodziewałem się większej trwałości szczególnie że nie były intensywnie eksploatowane.

 

Teraz zastanawiam sie co kupić?Co byście polecali?

Ale raczej coś z firmowych bo na tańsze to mi już szkoda kasy.

Najlepiej płaskie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej coś z firmowych bo na tańsze to mi już szkoda kasy.

Najlepiej płaskie.

... ja mam ALCA - nie narzekam ... gumki ostatnio dokupiłem po 8pln para grafitowane ... a sa też kolorowe http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/laugh.gif ...

 

[ Dodano: Sob Sie 08, 2009 16:01 ]

http://moto.allegro.pl/item691728640_kolorowe_gumki_gumy_do_wycieraczek_wycieraczki_710.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się sporo różnych opinii na temat wycieraczek i stwierdziłem że wypróbuje płaskie wycieraczki Unipoint.Jest sporo pozytywnych opinii na ich temat.

Wycieraczki są produkcji Japońskiej.

 

http://moto.allegro.pl/item701627113_unipoint_pioro_wycieraczki_plaskie_610mm_najtaniej.html

 

Edit:

Tak więc ostatecznie kupiłem płakie Unipointy i jak narazie sprawuję sie bardzo dobrze.

Z czasem okarze się ile wytrzymają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam opla corse B

... może wpiszesz coś do profilu... bez przywitania i anonimowo możesz zapytać o to samo na dowolnym forum ... jak poczytasz choćby ten temat do którego jesteś podpiety to wystarczy ... nie ma lepszych i gorszych - życie weryfikuje - jedni są zadowoleni z boscha a inni nie i wolą valeo ... i co wtedy kupisz :wink::beer:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności