Skocz do zawartości

Jaka to wersja Astry G?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Dobra dobra:P nie bulwersujcie się tak rano zmienię nazwę tematu na bardziej jasną i będzie ok:)

ok, ja mam asterkę G wersja Edition 2000 wyposażenie: 4 poduszki, ABS, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, elektryczne szyby przód, klimatyzacja manualna, napinacze pasów, radio z CD ze sterowaniem w kierownicy, centralny zamek z pilotem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok, ja mam asterkę G wersja Edition 2000 wyposażenie: 4 poduszki, ABS, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, elektryczne szyby przód, klimatyzacja manualna, napinacze pasów, radio z CD ze sterowaniem w kierownicy, centralny zamek z pilotem[/quote

 

Ja mam jakąś Edition 100 czy to to samo co Edition 2000 bo moja nie ma z tego co napisałes tylko sterowania radiem przy kierownicy.

Wogóle co to za wersja te Edition ?? :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ok, ja mam asterkę G wersja Edition 2000 wyposażenie: 4 poduszki, ABS, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka, elektryczne szyby przód, klimatyzacja manualna, napinacze pasów, radio z CD ze sterowaniem w kierownicy, centralny zamek z pilotem[/quote

 

Ja mam jakąś Edition 100 czy to to samo co Edition 2000 bo moja nie ma z tego co napisałes tylko sterowania radiem przy kierownicy.

Wogóle co to za wersja te Edition ??

bartasPL, z tego co sie orientuje to Edition 2000 jest to wersja specjalna wypuszczona w 2000 roku (niestety nie znam szczegółów, gdyż nigdzie nie mogę się dokopać do tych danych) także wydaje mi się, że Edition 2000 oraz Edition 100 to nie są te same wersje, choć jak zauważyłeś mogą być praktycznie tak samo wyposażone...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wogóle co to za wersja te Edition ??

Edition 100 to wersja specjalna na stulecie OPLA .

Ja mam wersję EDITION 2000, abs, 4 jaśki, skóra, podrzewane fotele, sterowanie radiem z kierownicy ( nie korzystam i zdejmę ), pełna elektryka, 6 głośników w tym syki na słupkach, niby ekhm drewniane wstawki na desce, alusy, ale brak klimy :roll:(((

Także jak widac, nawet te same wersje, moga mieć inne wyposażenie.

 

KUR... JAK JA CHCĘ MIEĆ TEN GUZIK A/C!! :wink:

 

PS A tak na marginesie, myślałem że centralny z pilota jest czymś już tak normalnym, że nie traktuje się tego jak element specjalnego wyposażenia??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wogóle co to za wersja te Edition ??

Edition 100 to wersja specjalna na stulecie OPLA .

Dzięks za odpowiedz ale skoro to wersja "specjalna" to co w niej jest takiego specjalnego oprócz nazwy??

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam

 

Jak to wielokrotnie z oplami bywało wersji jest milion trzysta i mało mówi oznacznie na listwie typu "CD" <- tak jak w moim wypadku

 

moja z końca 1998 roku posiada:

 

Alu 15" opla

siedzenia welur (regulacja wysokości u kierowcy)

pirotechniczne napinacze pasów przód

elektryczne szyby przód

elektryczne lusterka (podgrzewane)

halogeny

chormowane klamki wewnatrz

klime

radio CDR500 ze sterowaniem w kierownicy

 

Wszystko niby pięknie ale żeby nie było za fajnie mam tylko 1 poduszke i brak ABS :mrgreen:

 

pozdr.

 

Damian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

Dzięks za odpowiedz ale skoro to wersja "specjalna" to co w niej jest takiego specjalnego oprócz nazwy??

 

ehh...no pewnie lepsze wyposażenie od innych wersji i fajny znaczek na listwach na drzwiach. :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Maj 30, 2007 21:44 ]

mam tylko 1 poduszke i brak ABS :prosze:

hmm.gdzieś czytałem ,że za ABS na początku produkcji do silników 1.2 i 1.4 trzeba było dopłacic(oczywiście w POlsce ABS wymagał dopłaty) .Cos mi się wydaje , że także maniakopel ma Astrę G 2.0DI bez ABS-u :prosze: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności