Skocz do zawartości

Jaka to wersja Astry G?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

herson, kurcze skóra a brak klimy....szok....jesteś pewny że nikt nic nie kombinował?:mrgreen:

Nigdy nie można byc niczego pewnym na bank....

Co masz na myśli, pisząc "kombinował"??

Wiesz w Polsce, spodziewałbym się raczej czegoś innego, np ktoś sprzedając samochód, zmienia front panel na taki z przyciskiem a/c a kleintowi mówi, że trzeba klimę napełnic, odgrzybic albo coś tam jeszcze i będzie działała.

Ale w drugą stronę??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość adrianopelek

Co masz na myśli, pisząc "kombinował"??

Kiedyś na forum czytałem ,że podczas przewozu auta przez granicę demontuje się częśc wyposażenia , ale w jakim to celu to nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

herson, właśnie miałem coś podobnego na myśli jak napisałeś....

 

adrianopelek, chodzi o to że wcześniej jak była akcyza itd to im niższa wartość pojazdu tym się mniej płaciło....chodź jak dałeś w łapę celnikowi to Ci "ciekawe" rzeczy powypisywuje:) brak foteli....kół itd....tak miałem wypisane w astrze F combi 1.7 D w dokumentach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Noo dobra, załóżmy że teoretycznie taka sytuacja ma miejsce w przypadku mojego auta, jak najłatwiej sprawdzić czy jest/była klima lub jej jakieś elementy?

Czy to jest widoczne lub czy powinno być widoczne, zaglądając pod makę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

herson, ja nie mam klimy :mrgreen: wiec zapytaj kogoś kto ją ma....

 

A jak już piszecie te "wypasy" to i ja napiszę chodź na 90% jestem pewny że taki temat już gdzieś jest.

 

2 jaśkiwspomaganiecentralny z pilotaphilips car 400siatka oddzielająca bagażnik od pasażerów na tyleByło nivo ale wymieniając amorki założyłem zwykłe gdyż jeden amorek z nivo kosztuję min 800 zł. W sumie do szczęścia brakuję mi tylko klimy lub szebera....tak jak we wcześniejszym aucie miałem wszystko od a do z czyli od abstc po grzane tylne siedzenie i przednie....gniazdo na 220 do ogrzewania postojowego wnętrza jak i silnikatempomat to tak w astrze jest nie za wesoło:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

chodzi o to że wcześniej jak była akcyza itd to im niższa wartość pojazdu tym się mniej płaciło....chodź jak dałeś w łapę celnikowi to Ci "ciekawe" rzeczy powypisywuje:) brak foteli....kół itd....tak miałem wypisane w astrze F combi 1.7 D w dokumentach

teraz to kapuję :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest widoczne lub czy powinno być widoczne, zaglądając pod makę?

W zasadzie to po usunięciu klimy nic nie widac,bo kazdy wóz z opcją klimy jest przystosowany do jej montazu.Mozna się jedynie dopatrzeć,o ile jest świezo po demontazu,czy nie ma czystych gwintów mocowań wentylatora i innych elementów.

No i na kokpicie jest śniezynka do załączania,wiec ktoś musiałby przerobic przyciski,a to już jest nieco skomplikowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i na kokpicie jest śniezynka do załączania,wiec ktoś musiałby przerobic przyciski,a to już jest nieco skomplikowane

Skomplikowane?? Wystarczy front panel bez śnieżynki, tylko z dwoma guzikami.

Ja mam niby drewniany, ale zastanawiałem się nad zwykłym czarny i na allegro widziałem kilka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności