Skocz do zawartości

Jaka to wersja Astry G?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
arturmazur, ok spoko:P przypomniała mi się pewna aukcja co gościu w opisie napisał nawet że ma oryginalny trójkąt ostrzegawczy opla i apteczke

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

arturmazur napisał:

Chromowany grill z przodu

wersja COMFORT

 

Przeczytałem wszystkie posty w tym temacie i tylko w tym jednym znalazłem wzmiankę o grilu, a na dodatek chromowanym (chyba całym)

I to mnie zaciekawiło. Widziałem kilka Asterek G z cienką chromowaną obwódką wokół czarnego grila.

Ostatnio zaparkowałem obok identycznej i kolorem i modelem (wg. bocznego napisu "comfort'') asterki. Różniły się (z zewnątrz) tylko tą obwódką. Moja nie ma.

 

Jak jest u was?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dokładnie tak, 4 z przodu i 4 z tyłu...

a nie jest tak,że masz po jednym głosniku w drzwiach i po jednym cykaczu?

Dokładnie tak jak mówisz, w sumie 2 typu 16.5, pewnie 2x 13cm (z tyłu) i 4 "cykacze" (w każdych drzwiach po sztuce)

 

 

pozdr.

Damian

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

podepne sie pod watek takze :wesoly:

mam Astre G z listopada 2000, kupiona byla przez pierwszego wlasciciela w PL

silnik 1.4 Z14XE, wersja kombi, brak regulacji fotela czy kierownicy :(, ale ABS mam :)

nie wiem co to za wersja...

na listwach bocznych nie ma nic, szyby bez elektryki, lusterka tez bez elektryki, centralny z pilotem w kluczyku i alarm (ale nie wiem czy oryginalny), klimy nie mam...

co do poduszek to w kierownicy jest (bynajmniej jest napis AIRBAG na zaslepce), auto bite nie bylo wiec zakladam ze faktycznie jasiek tam jest :)

natomiast na miejsu pasazera na desce nie ma napisu AIRBAG ale w desce widac delikatny "zarys" i z boku przy drzwiach jest naklejka ta zeby fotelika dla dzieci nie montowac z przodu bo poducha jest...

 

jak sprawdzic czy poduchy sa 2 i czy sa ok?

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak sprawdzic czy poduchy sa 2 i czy sa ok?

pozdrawiam

Podpiąć się pod komputer

OK :wesoly: a zna ktos jakis PEWNY warsztat (nie ASO) w Poznaniu gdzie mozna sie do kompa podpiac i wie ile to kosztuje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Asterke 2 rocznik: 1999 wersja: Sport kolor granatowy,

wyposazenie: halogeny, 6 glosnikow, sterowanie w kierownicy, kierownica obszyta skórą, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, klimatyzacja, fotele kubelkowe z regulacja odcinka ledzwiowego, regulacja wysokości fotela kierowcy, , 2x airbag, abs, tylna kanapa dzielona asymetrycznie, mozliwosc wlozenia nart , tempomat, centralny z ryglowaniem drzwi z kluczyka i domykanie szyb z centralnego w drzwiach, hamulce tarczowe na wszystkich kołach, felgi aluminiowe 16 calowe, termometr zewnętrzny, automatyczne podgłaśnianie radia ze wzrostem prędkości, podłokietnik, napinacze pasów - pirotechniczne, elektryczne szyby z przodu, elektryczne i podgrzewane lusterka zewnętrzne, elektryczna regulacja wysokości świateł, wewnętrzne klamki chromowane no i białe zegary

:wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności