Skocz do zawartości

Opel Sintra 2,2 16V wentylator chłodnicy


Gość grzes1121

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harnas1515
Czujniki temperatury są pomiędzy EGR i cewką WN :-)

Ja wiem gdzie są;)

Bo poprawialem kostki i styki.

 

Ale innym napewno się przyda.

 

Tylko zaznaczony jest czujnik a nie czujniki chyba. Dobrze widzę ?

 

Jeden dla komputera a drugi na wskazówkę do konsoli wew. auta.

 

Dobra robota. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość rafal1986

witam mam problem z wentylatorami w oplu sintrze 2.2 a mianiwicie jak zwieram styki w dwoch przekaznikach to wentylatory chodza jakby na 1 biegu a w trzecim przekazniku ni sie nie dzieje i po dotknieciu jest podejzanie cieply bardzo prosze o rade jak ten problem rozwiazaci przy okazji zobaczylem ze chlodnica nagrzewa mi sie od gory

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w chłodnicy włączniki wentylatorów? I co się dzieje jak załączysz przycisk klimy (wentylatory mają się załączyć na I bieg).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal1986

po wlaczeniu klimy wentylatory chodza na pierwszym biegu


a w chlodnicy mam dwa czujniki


szukam sintromaniaka z okolic swidnika woj.lubelskie ktory mial by czas sie spotkac i pogadac na zywo o przypadlosciach tego modelu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pogadac na zywo o przypadlosciach tego modelu

 

Tfu! Na psa urok.... jakie przypadłości??? Cóż to za herezje tu prawisz rafale..... Sintra to synonim słowa "zaleta".Zapamiętaj to sobie raz na wczoraj :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal1986

okej


pisalem wczesniej o problemie nie wlaczania sie wentylatorow jak zwieram styki w przekaznikach to chodza wentylatory i jak wlacza sie klima tez sie zalaczaja a normalnie po osiagnieciu temperatury nie zalaczaja sie??


aha jak wlaczam klime to wentylatory chodza na 1 biegu ale jeden waski przekaznik pstryka i faluja obroty ale jak go wylme to obroty wracaja do normy i wentylatory nadal chodza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

normalnie po osiagnieciu temperatury nie zalaczaja sie??

Jaka temperaturę masz maksymalnie na zegarach ? Wentylator załączy się dopiero powyżej 100 stopni.

 

 

 

przy okazji zobaczylem ze chlodnica nagrzewa mi sie od gory

Zazwyczaj tak się nagrzewa, ważne przy jakiej temperaturze zaczyna. W którym miejscu masz wskazówkę temperatury ? może czas na wymianę termostatu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal1986

szukam innego wlasciciela sintry z okolic swidnika woj lubelskie ktory pomoze mi rozwiazac problem nie wlaczajacych sie wentylatorow prosze o jakis kontakt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wlaczeniu klimy wentylatory chodza na pierwszym biegu

a w chlodnicy mam dwa czujniki

szukam sintromaniaka z okolic swidnika woj.lubelskie ktory mial by czas sie spotkac i pogadac na zywo o przypadlosciach tego modelu

Wypnij najpierw z wyłącznika dwu-pinowego i zewrzyj styki - czy załączą się wentylatory, powinny na wolnych obrotach się załączyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności