Skocz do zawartości

awaria pompy wtryskowej


Gość pabllo690

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

pojazd nadal nie naprawiony. zastanawiam się gdzie go sholować czy do Tuchołki Chwaszczyno, Gdyńska 121 czy do Pezala Gdańsk ul. Miałki Szlak 50. Wiem jedno, żejak tam je sholuje to trochę kasy popłynę chyba, że masz jakiegoś dobrego szpeca na terenie Gdańska bądź w pobliżu.

Czekam jeszcze na sterownik jutro mam go odebrać od gościa z Rumii ma go sprawdzić u kumpla w Redzie tam gdzie wysyłałeś swój. Podłącze jutro ten sterownik i dalej będę myślał. Z tego co wyczytałem to 2 z przyczyn może być elektrozawór przy pompie

 

[ Dodano: Nie Sie 22, 2010 20:50 ]

napisz mi a jak u Ciebie co było przyczyną czy już wiesz

 

[ Dodano: Pon Sie 23, 2010 22:20 ]

W dniu dzisiejszym zrobiłem test wciskając gaz i hamulec do oporu i po chwili zaczęła w równym tempie zapalać się lampka kontrolna immobilaizera.

Wcześniej wyczytałem, że powinny być przerwy aby oczytać błąd a u mnie tego się nie da uczynić. Czy ktoś wie co może być przyczyną tego

 

[ Dodano: Wto Sie 24, 2010 11:01 ]

P0251

-? Nieprawidłowa funkcja zaworu przelewowego (pompa wtryskowa) sprawdziłem dzisiaj gaz hamulec i mam takie info czy to sterownik pompy wtryskowej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wiązke instalacji górnej silnika, dalej lipa. Dobrze że mechanik ma tu drugie auto i wszystko sprawdzał podmieniając elementy. Podobno faktycznie sterownik uszkadza zawieszenie się zaworu. Ja kupuje używaną pompę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie wina sterownika miałem dzisiaj inny sprawny i dalej pojazd nie odpala. mam polecony zakład specjalizujący się w dislach w Gdańsku ul. Doroszyńskiego i tam w poniedziałek oddaje auto coraz bliżej to ustalenia usterki. Mam nadzieje, iż jest to elektrozawór na pompie. nadmieniam iż przy dobrym sterowniku tez wyskoczył błąd 0251. ma ktoś inne pomysły

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też nie wina sterownika miałem dzisiaj inny sprawny i dalej pojazd nie odpala. mam polecony zakład specjalizujący się w dislach w Gdańsku ul. Doroszyńskiego i tam w poniedziałek oddaje auto coraz bliżej to ustalenia usterki. Mam nadzieje, iż jest to elektrozawór na pompie. nadmieniam iż przy dobrym sterowniku tez wyskoczył błąd 0251. ma ktoś inne pomysły

Do wymiany zawór SPV, producent Denso.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności