Skocz do zawartości

Domykanie szyb


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj z wojtaskiem zrobiliśmy u mnie coś takiego,rewelacja.do wyboru zamyka za pierwszym naciśnięciem pilota

lub za drugim czyli ryglowanie.polecam jak ktoś chce z poznania

to polecam wojtaska robi dobrze i tanio ,pełen profesjonalizm.jak dla mnie to bomba już nie muszę patrzeć czy mam pozamykane tylko mam pewność po zamknięciu

Panowie jak ktoś chętny na takie szybki to montaż na miejscu oczywiście z okolic poznania,jak toś poza nie ma problemu wysyłka do domu z częściami i instrukcją krok po kroku co i jak.naprawdę fajna rzecz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie jak ktoś chętny na takie szybki to montaż na miejscu oczywiście z okolic poznania,jak toś poza nie ma problemu wysyłka do domu z częściami i instrukcją krok po kroku co i jak.naprawdę fajna rzecz

reklama fajną rzeczą, ale chyba nie tu....

 

BTW czy Twoje cudowne urządzenia działa w mery?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej merivie działa domykanie tylko na kluczyku: przytrzymanie powoduje domykanie. Na pilocie niestety nie( mam 2 przyciski "otwórz" "zamknij") .

Nie wiem jak by to miało

działa? Przytrzymać dłużej nie działa

. Moze jakiś sposób ?

Musze powtórzyć post bo mi reklamą zasłonił :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak.Włącz zapłon (nie zapalaj),otwórz szybę na maxa,wyłącz zapłon.Włącz jeszcze raz,zamknij szybę i wyłącz znowu.Teraz włącz,otwórz na maxa,wyłącz,wysiądź i zamknij z pilota.Powinno zadziałać.

Kiedyś widziałem jak robił to fachman,ale mogłem coś przeoczyć... :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

byłem u znajomego i aktywował mi za pomocą op-coma moduł komfort- test zamykał szyby, funkcja się zapisała ale szyby nadal mi się nie zamykają ani z pilota ani z kluczyka. próbowałem to "aktywować" poprzez przytrzymywanie na pilocie, kilkakrotne naciskanie, przytrzymywanie na guziku i nic. może brakuje mi jakiegoś bezpiecznika albo jakieś inne czary trzeba zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdenek2007

Jak aktywowałeś OP-Comem, to teraz spróbuj tak: opuszczasz do końca szybę przyciskiem w samochodzie i przytrzymujesz ten przycisk jeszcze przez 2 może 3 sekundy i tak samo z zamknięciem, czynność musisz wykona na wszystkich drzwiach którymi chcesz sterować szybami z pilota.

Mam nadzieję że to zadziała, dodatkową funkcją uzyskaną przez to jest że szyba opuszcza się do końca po krótkim przytrzymaniu przycisku opuszczania (nie trzeba ciągle trzymać wciśniętego) i tak samo z zamykaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja w swojej viki posiadam moduł kąfortu szyby domykały mi się gdy przytszymałem kluczyk w zamku ale niechciały się domykać z pilota prubowałem wszystkiego i nic znalazłe na forum schemat układu ktury trzeba wlutować w sterownik i teraz działa polecam jeżeli tak ci natym zależy prosta sprawa naprawde cały koszt to 2,50 plus godzina roboty : :aniolek2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że to zadziała, dodatkową funkcją uzyskaną przez to jest że szyba opuszcza się do końca po krótkim przytrzymaniu przycisku opuszczania (nie trzeba ciągle trzymać wciśniętego) i tak samo z zamykaniem.

to miałem przed zabawą op-comem, nadal nie działa mi te domykanie z pilota i z kluczyka; zastanawiam się czy rzeczywiście nie brakuje tam jakiejś części modułu komfortu choć test wykonany op-comem szyby domykał... ktoś może wie który bezpiecznik odpowiada za ten moduł? bo może już tam coś jest nie tak?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czy ktoś wie, czy w Merivie z 2008r., wersja Cosmo znajduje się moduł komfortu? Nie mam bladego pojęcia jak to sprawdzić, ale też nie wiem jak miałoby działać domykanie szyb, skoro ręcznie tego się nie da zrobić bez kluczyka w stacyjce.

 

EDIT: Sprawdzone, wystarczyło aktywować przez otwarcie szyb +| przytrzymanie i zamknięcie szyb + przytrzymanie. Domyka z pilota.

Edytowane przez szyroki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności