Skocz do zawartości

Potrzebny schemat instalacji elektrycznej 2,2 16V


Gość Krupnik

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odzew :)

jakiś schemat po niemiecku znalazłem na necie, ale może masz jakiś inny moj mail: [email protected]

 

A co do bezpieczników to już sprawdziłem właśnie brałem opis z tego forum :)

no i przeczytałem wszystkie posty jakie są na forum na temat szyb i lusterek itd tylko niestety nic nie pasuje do mojego problemu, a nie sorki ktoś pisał że miał taki sam problem, ale naprawił mu jakiś złota rączka tylko nie chciał mu powiedzieć co było :(.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki problem że raz dzaiałały raz nie ,poprawiło się po przecięciu jakiegoś kabelka przy kostce w drzwiach(nie pamiętam tematu ale tutaj na forum ), teraz działają nie na ciągły nacisk tylko na impuls .Jak będę składał po konserwacji to spróbuje jeszcze z tym powalczyć .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stiw - spróbuj na trójniku, pod dywanem pasażera. A jeszcze jedna sprawa czy jest napięcie na silnik podnośnika, sterowanie jest masą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tylko że przez ten odnośnik nie wyśle schematów. :beer: a co najwyżej wiadomość :beer:

Kolego jestem tu nowy i niewem jeszcze jak sie tu poruszac ale zauwazyłem ze posiadasz schemat elektryczny do opla sintry czy móglbys mi przysłac na maila [email protected],mam dwie sinterki jedna rózni sie od drugiej jedna ma szyber dach druga nie ,edna ma podgrzewane fotele druga nie i musze cos pokąbinowac .Dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jestem tu nowy i niewem jeszcze jak sie tu poruszac ale zauwazyłem ze posiadasz schemat elektryczny do opla sintry czy móglbys mi przysłac na maila [email protected],mam dwie sinterki jedna rózni sie od drugiej jedna ma szyber dach druga nie ,edna ma podgrzewane fotele druga nie i musze cos pokąbinowac .Dzieki

A witamy nowego kolegę.

Jakie masz kłopoty możę coś zaradzimy.

A schematów szukaj za chwilkę na mailu.

Nas możesz pytać bez żadnego skrępowania, co wiemy to poradzimy. :spoko:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość sobmar23

Witam wszystkich bardzo serdecznie ,od nowego roku jestem posiadaczem Sinterki 2.2 16V z 1997 r i już pokochałem to autko, choć sprawia malutkie kłopoty z elektryką. Mianowicie czy ktoś z was przerabiał już sterownik centralnego zamka , jak go rozebrałem są tam trzy przewody we wtyczce choć na płytce jest cztery cztery bolce . Padł mi pilot a jest tylko jeden, i pewien kłopot z otwieraniem jest bo wkładka zamka po stronie kierowcy jest uszkodzona, trzeba chodzić do w koło.

Kupiłem Blokera 59 i myślałem że podłączę tylko otwieranie, zamykanie z pilota , ale nie jest to takie proste, a chciałbym uniknąć rozbierania części autka.

Może ktoś coś doradzi ?

Z góry dziękuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy ktoś z was przerabiał już sterownik centralnego zamka , jak go rozebrałem są tam trzy przewody we wtyczce

Piszesz o odbiorniku w podszybiu obok wyświetlacza ?

Jeśli tak to czwarty jest od elektrycznych drzwi przesuwnych. Jeśli takich nie ma to i kabelka brak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sobmar23

Witam !

Tak , chodziło mi o odbiornik w podszybiu, dzięki za podpowiedź.

Ja tych drzwi przesuwnych nie mam elektrycznych.

:beer:

Jeśli odłącze ten odbiornik w podszybiu, czy coś się zmienia , bo i tak pilot nie działa , a chce za założyć blokera 59 i zastanawiam się gdzie to wpiąć by było jak najmniej rozbierania .

Czy przy module K210 jest taka możliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności