Skocz do zawartości

Jeden kluczyk


Gość GRZEGORZ BUC

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid a widzisz że kobieta nie ma dojścia do Opcoma i szuka mechanika który by to zrobił?

Nie wiem dokładnie ale to są koszty w miarę ok.

Ja za odczytanie kodu do immo plus nowa pestka plus dopisanie jej do immo zapłaciłem 200 zł kilka lat temu w Oświecimiu.

Trójmiasto mogą być koszty trochę większe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Podpinam się do tematu.

Czy jest ktoś dostępny z OP-COMem w okolicy Trójmiasta do zaprogramowania kluczyka do Opla Merivy z 2005 r.?

Również posiadam tylko jeden kluczyk, który może odpalić samochód. Drugi zdemolowany w środku, tylko otwiera samochód. Miałam naklejkę z kodami, handlarz twierdził, że kody są do radia, ale chyba chodziło o całość do programowania klucza z immobilaiserem i niestety naklejkę z kodami wsiąkło.

 

Zadzwoń 692 226 016. Koleś prowadzi działalność i ogarnia nieźle diagnostykę komputerową. Lubi Ople. Przede wszystkim jest uczciwy i nie zdziera. Mieszka w dzielnicy Gdańsk Południe ale z obwodnicy to 1.5 km. Korzystałem, polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid a widzisz że kobieta nie ma

Właśnie widzę i chodzi mi o to , żeby się nie spieszyła tylko poszukała na forum tym lub innym kto jej może pomóc. Można wejść jeszcze na inne fora Opla i tam szukać pomocy jak tutaj nikt się nie znajdzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tadz_mahal

Zadzwoń 692 226 016. Koleś prowadzi działalność i ogarnia nieźle diagnostykę komputerową. Lubi Ople. Przede wszystkim jest uczciwy i nie zdziera. Mieszka w dzielnicy Gdańsk Południe ale z obwodnicy to 1.5 km. Korzystałem, polecam.

 

Znalazłam odpowiedni transponder na allegro za 20 PLN, przymocuje go mój kolega elektronik. Ale fakt zaczynam pytać wśród znajomych i ciężko z dostępem do osoby z OP-COMem. Więc bardzo dziękuję za kontakt, sprawdzę to :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość tadz_mahal

Skorzystałam właśnie z pomocy tego fachowca z Gdańska Południe. Mój kluczyk oryginalny był dobry, dokupiłam tylko transponder na allegro za 18zł. Samo odczytanie kodu i zaprogramowanie u tego fachowca szybko i niedrogo. Dziękuję pięknie za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie i panie, jak będę dorabiał kluczyk do merivy to najpierw muszę zakodować imo żeby zaprogramować centralny czy kolejność nie ma znaczenia ? Pytam bo kupiłem używamy kluczyk ( dla elektroniki ) , a transponder jeszcze do mnie nie doszedł . W miedzy czasie chcę dorobić grot bo muszę sprawdzić czy używany kluczyk ma odpowiedni pilot do centralnego. Da się go zaprogramować ( sam pilot ) zanim wsadzę do nowego transponder ?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem że to różne rzeczy, ale czy kolejność ma znaczenie ? Próbowałem przekręcić stacyjkę swoim kluczem , a wcisnąć zamykanie centralnego w drugim kluczyku . Niestety tak się nie zaprogramował centralny.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności