Skocz do zawartości

Eksploatacja Astry J ( IV )


Gość kasztelan40

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yanekoktagon

tak jest, w wersji bez xenonów są żarówki H7. mój błąd, w SKODA YETI były H4 i stąd się wkradł błąd.w astrze standardowe H7 wymieniłem na H7 PHILIPS BLUEVISION. co do spalania to dziękuję za "pocieszenie".:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość paweeeel89**

I Jak się żaróweczki spisują? Warto wymienić? Bo też to zaczynam rozważać ale na rynku jest taki wybór że nie wiem na co się zdecydować :confused:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość yanekoktagon

hmm "przerabiałem" te żarówki w kilku autach i zawsze było ok. co do ASTRA to nie miałem okazji porównać bo wymieniłem je od razu po zakupie. nie miałem także okazji sprawdzić jakości świateł w moim aucie bo....jakoś jeszcze nie jeździłem nim w nocy poza miastem:) tak wyszło...:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość dudek9027

Witam,

 

Czy również macie problemy z migającym wyświetlaczem konsoli centralnej? Zauważyłem, że ekran zaczyna "skakać i migać" kiedy telefon podłączony jest przez bluetooth i ktoś do mnie dzwoni. Ale wczoraj jadąc wracając do domu w nocy miałem istną dyskotekę mimo, że telefon nie był podłączony. Na pewno udam się z tym problemem do serwisu jednakże chciałem się dowiedzieć czy i Wy macie podobny kłopot.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikebravo

Witam,

 

Czy również macie problemy z migającym wyświetlaczem konsoli centralnej? Zauważyłem, że ekran zaczyna "skakać i migać" kiedy telefon podłączony jest przez bluetooth i ktoś do mnie dzwoni. Ale wczoraj jadąc wracając do domu w nocy miałem istną dyskotekę mimo, że telefon nie był podłączony. Na pewno udam się z tym problemem do serwisu jednakże chciałem się dowiedzieć czy i Wy macie podobny kłopot.

 

pozdrawiam

 

Nie mam takich problemów a z telefonu na BT korzystam sporo.

Spróbuj jeszcze z innym telefonem, bo może się okazać że to telefon "sieje" i zakłóca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takich problemów a z telefonu na BT korzystam sporo.

Spróbuj jeszcze z innym telefonem, bo może się okazać że to telefon "sieje" i zakłóca.

mam ten sam problem nawet wtedy gdy telefon nie jest połączony przez BT (używam e52), wystarczy że leży na tej półce pod wyświetlaczem. Zauważyłem, że wyswietlacz zaczyna wariować jak tel zmienia nadajnik. Musze to zgłosic do ASO. Ale ja mam inny problem jeszcze, mianowicie coś "cpyka" w kołach, najbardziej w przednich. Raz juz byłem w serwisie. Oczywiscie posmarowali jakimś gównem, troche ucichło, ale teraz jest znów :( Zauważył ktos coś podobnego u siebie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość yanekoktagon

turbina pracuje od momentu włączenia silnika. jednak od 1750 obrotów na min otwiera się zawór i sprężone powietrze schłodzone przez intercooler jest wówczas dostarczane do silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich.

Znalazlem pierwszy mankament, podczas przyspieszanie slychac tak jakby "szuranie" i czuc tak jakby "szuranie" pod pedalem gazu.

Ktos miał podobnie moze....

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności