Skocz do zawartości

Eksploatacja Astry J ( IV )


Gość kasztelan40

Rekomendowane odpowiedzi

Gość paweeeel89**

Znajomy miał ten sam problem, wgrali soft bez gadania ale niestety to nie pomogło. Po prostu niektóre telefony mogą być niekompatybilne i nic z tym nie da się zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Znajomy miał ten sam problem, wgrali soft bez gadania ale niestety to nie pomogło. Po prostu niektóre telefony mogą być niekompatybilne i nic z tym nie da się zrobić.

Byłoby to dla mnie zrozumiałe gdyby nie działało w żadnym aucie ale w innym (Toyota Corolla) działa...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweeeel89**

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie jak nie to przepraszam ale czy ktoś z użytkowników J-tek myślał o zamianie fabrycznego nagłośnienia na coś lepszego. Nie mówię tutaj oczywiście o tych co mają nagłośnienie Infiniti bo tu nie ma czego zmieniać, ale Ci co mają trochę uboższe zestawy. I ciekawe jak jest tutaj z gwarancją czy idzie jakoś to zrobić żeby jej nie stracić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce na takie pytanie jak nie to przepraszam ale czy ktoś z użytkowników J-tek myślał o zamianie fabrycznego nagłośnienia na coś lepszego. Nie mówię tutaj oczywiście o tych co mają nagłośnienie Infiniti bo tu nie ma czego zmieniać, ale Ci co mają trochę uboższe zestawy. I ciekawe jak jest tutaj z gwarancją czy idzie jakoś to zrobić żeby jej nie stracić?

Dołączam się do pytania.

Ja myślę od początku bo to co seryjnie wkładają od ideału jest dalekie.

Astrinx II grał mi znacznie lepiej na seryjnym sprzęcie.

Póki co jednak nie rozglądałem się za bardzo co by można wsadzić żeby było lepiej. Ma ktoś jakieś pomysły, albo już robił podmiankę i może polecić jakieś rozwiązania?

Ponoć idzie się dogadać z ASO że jak oni wymieniają to z gwarancją nie ma problemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość toffik

Witam wszystkich

 

Jako nowy forumowicz, przywitam sie jeszcze raz (zrobilem to juz w dziale Witamy) i mam pytanie.

 

We wtorek odbieram moja astre IV 1.4 140 KM benzyna 2010 ale ze to samochód po-demonstracyjny (czyli był używany do jazd testowych) i z racji zapisu w umowie ze "klient wykona inspekcje" mam pytanie na co zwrócic uwage przy odbiorze i ewentualnie jakich usterek szukać(samochód ma przejechane jakies 4000 km).

 

Jezeli to nie ten dział to sorki ale w wyszukiwarke wpisalem astra IV i ten temat najbardziej chyba odpowiada mojemu pytaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrr

Astra 1,4 Turbo 140KM wygląd super i wewnątrz i zewnątrz a co do problemów to jest kilka:1-przygasające światła mijania po nacisnięciu hamulca jak w starym maluchu,odp.serwisu-w tych autach tak jest....2-stuki z tyłu trzy razy zgłaszane ,odp serwisu-brak luzów w zawieszeniu powoli niknie radość z zakupu nowego autka,3- kampanie nawrotowe na osłone akumulatora i czujnik hamulca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nihlus

Witam wszystkich

 

Jako nowy forumowicz, przywitam sie jeszcze raz (zrobilem to juz w dziale Witamy) i mam pytanie.

 

We wtorek odbieram moja astre IV 1.4 140 KM benzyna 2010 ale ze to samochód po-demonstracyjny (czyli był używany do jazd testowych) i z racji zapisu w umowie ze "klient wykona inspekcje" mam pytanie na co zwrócic uwage przy odbiorze i ewentualnie jakich usterek szukać(samochód ma przejechane jakies 4000 km).

 

Jezeli to nie ten dział to sorki ale w wyszukiwarke wpisalem astra IV i ten temat najbardziej chyba odpowiada mojemu pytaniu.

 

Podobnie jakbyś kupował używane auto. Miernik lakieru w dłoń i mierzyć. Bo raczej porządnego dzwona co by powyginał ją to raczej nie ma szans, jak już to drobne stłuczki. Tak myślę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paweeeel89**

Też chciałem kupić demonstracyjne auto i zrezygnowałem jak mi poprzedni kierowca opowiedział jak testował samochód :confused::confused:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość noise6

myśle ze błedem byłoby oczekiwanie od demonstracyjnego auta z takim przebiegiem by miało cechy nowego...może lepiej byłoby sie rozejrzeć za kupnem od prywatnego użytkownika który obchodzil się z nią zdecydowanie ostrożniej pomimo większego przebiegu. Jaki silnik z jakim wyposażeniem Ci oferują? i za ile? no chyba że to tajemnica ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności