Skocz do zawartości

nie chce odpalić-jak mają być podłączone przewody do listwy


Gość Pawex86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji że jestem tu nowy i jest to mój pierwszy post to chciałbym się przywitać :beer:. a teraz do problemu gdzie mam nadzieję że ktoś mi pomoże a mianowicie posiadam kadetta c w którym mam silnik c20ne, dużo zagrzebany (góra od 1.8, wałek rozrządu dbilas, zmienione tłoki na całkiem płaskie-sprężanie po 14,5) ale do konkretów. Wymieniałem wszystkie przewody paliwowe jak i powrót i co najważniejsze regulator ciśnienia na nastawny z manometrem. stary regulator oczywiście wek. i mam problem z uruchomieniem ponieważ chyba zamotałem z tymi kablami. do listwy wchodzą dwa przewody i do tej rurki za listwą też dwa. i teraz pytanie który gdzie idzie?? powiem jak mam podłączone od strony rozrządu. Pierwszy to zasilanie z baku, potem ta rurka wygięta to do regulatora ciśnienia. z regulatora ciśnienia do listwy na końcu a ta rurka wygięta to powrót... i chyba coś namotałem.... jak ktoś by mógł mi napisać konkretnie co i jak bo już sam się pogubiłem hehe. Pozdrawiam Pewex86

 

Dodałem rodzaj silnika/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest takie forum i ja tam jestem tylko że nie każdy wkłada do kadetta c silnik c20ne bo wolą ciha. A tutaj jest więcej tych silników (astra gsi), a w streszczeniu mojej wypowiedzeni to potrzebuję w jakiej kolejności na listwie podłączyć przewody paliwowe oraz regulator, może ktoś ma jakiś schemat?? fotki mogę dać ale tam i tak nic prawie nie widać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie, co masz namodzone, więc prosimy o fotke.

W każdej normalnej listwie wtryskowej są zasilanie i przelew, a ty piszesz o 4 wężach, wiec dawaj fotkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację że w normalnych xe jest zasilanie i powrót. Tylko jak byś dobrze doczytał to ja nie mam xe tylko c20ne. a tam pod listwą jest jeszcze taka rurka. niema tam za dużo miejsca ale postaram się dziś cyknąć fotę....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sugerujesz się tym, że teraz mam silnik 20xe?

Wcześniej miałem c20ne wydłubany na 157KM.

Wiem, jak wygląda listwa wtrysków w c20ne.

Regulator cisnienia paliwa jest na weżykach, pewnie tu coś namieszałeś, dlatego chce foto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że dopiero dziś daję foty ale dziś miałem czas żeby podjechać i zrobić . Napiszę jak mam teraz podłączone. od strony rozrządu. Pierwsze wejście do listwy to zasilanie z baku. obok niego jest rurka to wejście do regulatora. rurka z drugiej strony to powrót do baku a od strony powrotu do listwy to wyjście z regulatora. ale jak powinno być to ja już nie mam pojęcia.

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0f8ca3308add4c4f.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cf8b6fe27450e93e.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41bc1f12c8aad1d9.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie 1

Prawy wężyk zasilanie

Lewy wężyk powrót do baku

Zdjęcie 2

Z listwy masz ok podłączone do regulatora.

Ale dokąd idzie drugi waż z regulatora?

On powinien iść do rurki, którą na tym zdjęciu widać pod wężem idącym do regulatora.

To zółte to podciśnienie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności