Skocz do zawartości

Regeneracja parownika


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie tak ale tak jak napisalem na rozgrzanym wtedy powinien wyplynac bo zmieni sie jego masa ze stalej na plynna i powinno tego wyplynac.Efektu od zaraz nie poczujesz bo masz to tez w ukadzie wiec z jeszcze raz na cieplo radzil bym ci spuszczac.Ja po spuszczeniu (4 raz dla pewnosci) wcisnolem tam jeszcze lekko szmatke.Po jakis 2-3 dniach autko zaczelo ladnie pracowac i rowniutko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Regenerować nie bardzo się opłasa bo parownik można już kupix za 140 zł a co nowe to nowe bo z regeneracą jest różnie może chodzic może być tak że co chwilę będziesz jezdził do poprawek podaję ci adres gdzie można zamówic parownik podajesz poj,silnika a oni dobiorą ci odpowiedni można odebrac osobiście albo powiedzieć żeby wysłali za pobraniem 40-601 KATOWICE ul. kolejowa 19 tel.0601421552 fax.2046479 pozdrawiam piotrek01

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam panowie nie posiada opla lecz golfa 3 i moje ptanie odnosi sie do gazu wlasnie mam takie objawy w swoim autku:

 

- jak jade to poczuje takie lekie szarpniecie i jest spokoj na dlugi czas

- podczas jazdy auto samo zgasnie i odpale je za chwile bez problemu

- gdy ciagne swoja dziecinka tak od 100 120 po przejechaniu troche autko mka wysze obroty po jakims czasie spadna

- i zauwazylem ze dzien predzej za 20 zloty zrobilem 96 kilometrow (robilem 100 conajmniej)

a nastepnego dnia za ta sama kwote 78

- auto pracuje poprawnie te objawy zdaza sie raz na jakis czas

 

Moj reduktor mam 5 lat filtr gazu wymienilem

Czy to sa objawy padajacego reduktora /membranek bo wiem ze sa do wymiany na 100%

prosze o odpisanie tu lub na gg:1423177 dzieki z gory

 

P.s Jak mialem ciut na zielonym przed czerwonym pole w butli i dalem wpedal auto zachowywalo sie jak by gazu nie dostawalo potem nie trzymal obrotow ale to od braku gazu tylko zastanawia mnie czy na czerwonym polu gazu mozna jechac jak tak dlaczego ja nie moglem ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.opel24.com/regeneracja-reduktora-lpg-vt28244.htm

Informacje są, tylko trzeba pogrzebać.

Membrany szybko twardnieją, jak się za szybko włącza gazik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak sie objawia uszkodzony parownik i jakie moga byc przeslanki do jego regeneracji?? Bo mi astrolot czasem sie dusi tak jak by paliwa nie dostawałl

Podobne objawy ja miałem jak mi parownik padł, tylko że mi się dusił cały czas. W pierwszej kolejności zmień filterek gazu jak nie będzie zmiany to regeneracja. Najlepiej to podjedz to dobrego gazownika, to ci to sprawdzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość decek_1984

witam astromaniaków. W mojej asterce też mam problemy (2.2 16V) i chcę zregenerować reduktor. W prawdzie Landi Renzo, ale problemu nie będzie dzięki temu forum i wujkowi google. Mam tylko jedno ZASADNICZE pytanie do osób, które same regenerowały parownik, które pewnie nie tylko mnie intryguje. Mianowicie czy jest to bezpieczne i nie narażam się na jakieś wycieki czy coś gorszego ? (bo nie będzie okazji kupić kwiatka o którym pisał autor tutka z samnaprawiam.pl ;)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności