Skocz do zawartości

felgi stalowe


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Boxster, Ten rozmiar trochę mały-165/70,możesz kupić nowe 155/80 i coś od 3 stów zostanie i dokupić 2 używki.Możesz też założyć te bieżnikowane z twojego linku jak masz zamiar jeżdzić tylko ze 2 lata ,bo na długo to one nie starczają.

 

mroowa, testom nie wierzę,a ty popieraj polski przemysł i załóż cokolwiek ,co ma Made in Poland(nie zawsze niby polska opona jest u nas robiona)

 

MaRxK, 185/65R15 jest zalecana na zimę

 

djcma -nie ma wielkiego wyboru do 260zł na lato

Kormoran Runpro 180zl

Kleber Dynaxer 230zl

Nokian (2 rodzaje)

Dunlop Sport 01 290zl

Goodrich Profiler 288zl

Michelin Primacy 300zl

Chwilowo nie mamy nic innego ,ale przed wiosną się wiele zmieni.

 

marb, Dzisiaj zrobię cennik zimowych,bo z braku czasu już nie wyrabiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tpekrul po co robić jak już jest zrobione... oczywiście tabele tylko do Astrolotów

 

Ty to wiesz, ja to wiem a pytania i tak będą. trzeba to gdzieś przykleić w widocznym miejscu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi, kupiłem Astrę z oponami zimowymi ale mają różne rozmiary(2x195/85/15 i 2x185/85/15) natomiast dwie pierwsze nadają się do wymiany. Który rozmiar uznać za najlepszy?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

a ja mam pytanie czy ktos jeździ może na 205/50 r16? bo chciałem na lato kupić nowe oponki i zastanawiam się czy nie kupić przy tej okazji nowych felg i przejść rozmiar wyżej tzn na 16 cali. Boję się tylko zmulenia samochodu, stąd moje pytanie czy różnica między 195/60 r15 i 205/50 r 16 będzie odczuwalna w osiągach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie masz zdanie o Dynaxerze HP2

Też niezła opona.Nie wiem jak z przebiegiem,ale jak coś jest dobre na wodę i skraca drogę hamowania,to osiągi są mniejsze,bo guma się szybciej ściera.Myślę,że bezpieczeństwo jest ważniejsze,więc przebieg można potraktować z przymrużeniem oka.

będzie odczuwalna w osiągach?

Praktycznie zwiększy się szerokość o 1 cm,więc nie powinno być to znacząco odczuwalne w twoim silniku.Co innego u mnie w 1,6,bo jak założyłem 16,to jakbym miał lekko zaciągnięty ręczny.Możliwe,że spalanie ci trochę wzrośnie,ale nie więcej jak 0,5 l.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jeszcze jedno pytanie:

 

w briefie mam wpisae do ASTRY KOMBI II dwa rozmiary opon:

 

R15

185/65

195/60

 

Dynaxery HP 2 mam w cenie:

 

 

185/65 219 zł

195/60 175 zł

i przesylka gratis (4 sztuki)

 

Czy jest duza roznica przyczepnosci miedzy tymi rozmiarami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

185/65 219 zł

195/60 175 zł

coś pokręciłeś,niemożliwe,żeby 195 była tańsza od 185,chyba,że powinno być odwrotnie,ale i tak cena 185 sugeruje klasę prędkości do 190km/h,a do kombi nie zalecałbym takiej.

Czy jest duza roznica przyczepnosci miedzy tymi rozmiarami?

Na szerszych i niższych,czyli 195 auto jest sztywniejsze w zakrętach i mnie lepiej się w takim przypadku jeżdzi,mniej też buja,niż na wyższej i cieńszej 185.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

185/65 219 zł

195/60 175 zł

coś pokręciłeś,niemożliwe,żeby 195 była tańsza od 185,chyba,że powinno być odwrotnie,ale i tak cena 185 sugeruje klasę prędkości do 190km/h,a do kombi nie zalecałbym takiej.

 

 

Jasne - odwrotnie z cenami - dziękuję za rzeczową odpowiedź :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności