Skocz do zawartości

felgi stalowe


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

czy do Astry G są dostępne felgi 14".

Oczywiście,że są,mam takie w mojej i rozmiary opon zależne od silnika(zalecane przez opla)są takie 175/70R14 185/65R14 185/70R14.Na zimę rozmiar 195/65R14 odpada,a poza tym żle taka opona leży na 5,5" feldze.

No fakt.

Niemniej słyszałem opinie żeby raczej było to samo o ile producent nie zaleca inaczej.

W jakimś mesiu CLK bodajże są szersze z tyłu,a jak dasz równe rozmiary,to świruje jakaś kontrolka w stylu TC.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 360
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Oczywiście,że są,mam takie w mojej i rozmiary opon zależne od silnika(zalecane przez opla)są takie 175/70R14 185/65R14 185/70R14.Na zimę rozmiar 195/65R14 odpada,a poza tym żle taka opona leży na 5,5" feldze.

 

Biorąc pod uwagę że szukam 2.0 DTi a tam bodajże są 195/60 R-15 to zdaje się że 185/65 będą dobre.

 

to świruje jakaś kontrolka w stylu TC.

 

A to dobre :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam 2.0 DTi a tam bodajże są 195/60 R-15 to zdaje się że 185/65 będą dobre

Raczej 185/70R14 jest wysokością najbardziej zbliżony do 15"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Raczej 185/70R14 jest wysokością najbardziej zbliżony do 15"

 

No to jeszcze lepiej. O ile pamiętam to są jeszcze tańsze :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam!

Czytając wasze opinie , wypowiedzi na temat opon mogę spodziewać się dobraj rady,

więc pytam.

Mam Astra 2.0 Dti 101 km ściągniętą z Niemiec, przy dużych prędkościach bije po kierownicy a przy niskich słychać uciążliwy szum, znajomy mechanik po sprawdzeniu zawieszenia układu przeniesienia napędu itp. powiedział że to wina opon(goodyear zimowe195/60/15, połowa bieżnika),

posiadam po poprzednim aucie opony w rozmiarze 205/65/15 letnie , ten sam mechanik powiedział że założenie tych opon wiązało by sie ze szybki zużyciem zawieszenia i utratą właściwości jezdnych. Proszę o rade czy rzeczywiście tak jest, czy te opony 205 naszły by na oryginalną felgą aluminiową Astry II i czy rzeczywiście opony mogą być przyczyną takich problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan
205/65/15 letnie

 

Do Astry to trochę za duże opony, wzrośnie spalanie i może zamulić samochód.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek
Do Astry to trochę za duże opony, wzrośnie spalanie i może zamulić samochód.

 

Nie wspominając już o szybszym zużyciu elementów układu kierowniczego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Astry to trochę za duże opony, wzrośnie spalanie i może zamulić samochód.

 

Nie wspominając już o szybszym zużyciu elementów układu kierowniczego.

Ale dzisiaj taka jakaś taka głupia moda. Znam kolesia, który do Golfa III 1.4 :) założył bodajże 225/45/17 :wesoly: (nie jestem pewien do końca szerokości - w każdym razie albo 215, albo 225). Auto wygląda jak dwunastolatek w butach tatusia. Do tyłu nikt nie wsiądzie bo koła obcierają, ale gość myśli, że jest kozak nie z tej ziemi. Ja w mojej V6 mam 195/65/15 i nie narzekam. Następne letnie rozważę ewentualnie 205/60/15, ale nic więcej bo to czysty idiotyzm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adrianopelek

hehe. 225/45/17 do silnika 1.4.

to dopiero muł z tego samochodu :wesoly: .

 

ale gość myśli, że jest kozak nie z tej ziemi.

 

On to dla szpanu robi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał Machala, jeżeli bije i szumi to opony do wymiany,ale rozmiar 205/65R15 są niestety o 2 rozmiary za duże i zupełnie nie nadają się do twojego wozu,to tak jakbyś jechał rowerem na najszybszym przełożeniu pod górkę.

 

Proszę panów o nie komentowanie co kto zakłada,bo to prywatna sprawa uzytkowników,ale o trzymanie się tematu i konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności