Skocz do zawartości

Czy zjeżdżacie w nocy na pobocze????


Gość Anonymous

Czy zjeżdżacie w nocy na pobocze gdy ktoś was wyprzedza???  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zje?d?acie w nocy na pobocze gdy kto? was wyprzedza???

    • Tak
    • Nie
    • sporadycznie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam... temacik piszę pod natchnieniem chwili... a mianowicie chodzi o sytuację która wczoraj zaistniała jak wracałem ze wsi... godzinka około 19-tej także już ciemno. Między Końskowolą a puławami jest CPN z którego klient wyjechał przed nami i tak się rozpędzał poboczem... praktycznie zdąrzyliśmy go dogonić i dziadek jako kierowca deko zwolnił żeby gościa puścić żeby zjechał z tego pobocza aż tu nagle aby w powietrzu zobaczyłem jak koleś wagi około 120 kilo postanowił zacząć latać.... Fakt faktem że koleś przeżył ale.... Potrącenie jest potrąceniem... stąd moje pytanie w ankiecie... Czy zjeżdżacie czy też nie bo ja osobiście nocą to znaczy jak jest ciemno unikam pobocza jak ognia...

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pamiętam że na kursie PJ mówili żeby trzymać się pobocza, natomiast z doświadczenia wiem że przy poboczu jest najwięcej dziur i właśnie poboczem szczególnie w nocy, chodzą "faceci w czerni"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Generalnie staram się być grzecznym kierowcą i zjeżdżam na pobocze jeśli czuje się bezpiecznie, tzn. mam łądne szerokie pobocze i prostą na której widac co się dzieje.

W nocy nigdy!

Jak widzę za plecami jak mi taki wisi na zderzaku lub jak z prędkością światła zbiża się coś czego marki nawet nie można rozpoznać to wolę mieć gościa z głowy. Niech jedzie... za swoją głupotę.

Co niektórzy kierowcy uważają, że nie powinno się tak zjeżdżać. To problem wyprzedzającego a nie wyprzedzanego. A ja wolę, jeśli jest sposobność i wiadać co się dzieje, nie mieć problemów z wyprzedzającym będąc wyprzedzaną :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nocą nigdy ale w dzień oczywiście,Ale mam jedna zasadę tam gdzie nie widze to zwalniam i staje sie sotrozny.doświadczenie jak nadziałem sie na goscia (auto) który stał na środku naszego pasa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności