Skocz do zawartości

Antena CB???


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Czyli magnes CTE byłby ok?

Kiedyś siedziałem na cb-radio.pl, ale coś pomieszali z forum i nic tam teraz nie ma, aż mi się wchodzić nie chce.

Hustler ani Wilson nie wchodzi w grę bo mi go zdmuchnie, a nie widzi mi się lakierowanie auta czy wymiana szyby.

Jeszcze gdzieś na all obił mi się o oczy magnes od ML145, niestety nie wiem jakiego producenta...

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

 

 

Gdybyś wybrał Wilsona Little Will'a, to zakup magnesu byłby zbędny, bo ma dużą podstawę :wink:

Wilson LW ma oryginalny magnes 95 mm, a więc wcale nie duży.

Czytałeś poprzednie posty??

 

A nie będę inwestował w magnes do takiej sobie anteny, AS100 kosztuje 70 zł. + magnes, a Wilson z małym 100 + ew. duży magnes... gdzie tu logika?

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli magnes CTE byłby ok?

Kiedyś siedziałem na cb-radio.pl, ale coś pomieszali z forum i nic tam teraz nie ma, aż mi się wchodzić nie chce.

Hustler ani Wilson nie wchodzi w grę bo mi go zdmuchnie, a nie widzi mi się lakierowanie auta czy wymiana szyby.

Jeszcze gdzieś na all obił mi się o oczy magnes od ML145, niestety nie wiem jakiego producenta...

 

Pozdr.

M.

Fakt - przenieśli forum cb-radio na inne php i nie zachowali bazy danych. w efekcie szlag trafił tysiące postów, testów, porównań i kont uzytkowników. Nieliczni wrócili - ale coraz większy ruch robi się na fan-cb (albo cb-fan).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wilson LW nie ma dużego magnesu, ale ma inną konstrukcję od AS100 i bardziej stabilną.

 

I kto tu mówił o forum CB? Przenieśli je, ale baza została zachowana i jest przecież nadal dostępna :wink:

 

http://cb-radio.pl/phpBB/index.php

1. Używałem jednej, uzywam i drugiej. Wilson mi nie odpowiadał, więc zmieniłem. Jego cienki i wahliwy drut mnie denerwował. Sirio jest sztywniejsza. No i z Wilsona jak go położyłem na klapę bagażnika w sedanie, to słyszałem te mobile, które widziałem. Sirio nie ma specjalnej różnicy czy dach, czy klapa. A ponieważ mam ją na autku którym rozpedzam się do 120 - 130 km w porywach, oryginalne 95 mm starczy.

Większy magnes (145 mm) założyłem do Sirio Turbo 800 na szybszym wozie.

2. Może i bazę zachowali, ale nie każdemu się chce za nią grzebać, więc wielu userów dało se spokój i zapomniało o cb-radio. Ja tam wróciłem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności