Skocz do zawartości

Traci moc przy 3,5 - 4,5 tyś. obr.


Gość darekkasia

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na paliwie jeżdżę to nic nie wywala żadnego błędu tylko przerywa ale jedzie dobrze a jak dam na gaz to błędy łapie i na paliwie tak samo później jeździ 

Teraz, Dziara88 napisał:

Jak na paliwie jeżdżę to nic nie wywala żadnego błędu tylko przerywa ale jedzie dobrze a jak dam na gaz to błędy łapie i na paliwie tak samo później jeździ 

Gościu raz mi zmienił sterownik silnika na paliwie ładnie jeździło włączyłem ba gaz i te problemy były wypadanie zaplonu

52 minuty temu, Dziara88 napisał:
Silnik ma zbyt uboga mieszanke sonda raz pracuje raz nie na lpg z rana pali normalnie jedzie a za chwilę kontrolka silnika i traci moc szarpie strasznie nie da rady jechać chyba jakaś pechowa ta zafira tyle już kasy wydałem na części krzynia automat przez to uszkodziła się założyłem nowa i dalej ten problem nie jeździ dobrze a błędy na laptopie kolega sprawdzał 

Dziś zmieniłem cewke auto dobrze jeździło ale 2 godziny dobrze pozniej znowu przerywało i ledwo co jechało jak dawałem dużo gazu to nawet zgasło 

Tak samo dziś cewke cewke dałem od zafiry 1.6 i przez 2 godziny ładnie jeździło na paliwie na gazie a później coś śmierdziało auto zgasło i później szarpało chyba 1.6 a 1. 8 to chyba  to samo? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Dziara88 napisał:

a jak dam na gaz to błędy łapie i na paliwie tak samo później

Moja propozycja.

Zaloguj się na forum https://lpg-forum.pl/post910144.html?hilit=astra 2#p910144

Tam poszukaj polecanego przez chłopaków gazownika w Twojej okolicy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adam1954 napisał:

Moja propozycja.

Zaloguj się na forum https://lpg-forum.pl/post910144.html?hilit=astra 2#p910144

Tam poszukaj polecanego przez chłopaków gazownika w Twojej okolicy.

 

Też tak myślę ale mam lovato gaz i ten co zakładał to na całym Podkarpaciu ma dobrą opinię tak mam gaz w aucie ze nawet go nie widać że jest tak gościu robi ale może umnie źle połączony jest nie wiem.... Chcę sterownik gazu na stag 4 zmienić żeby ktoś mi zobaczył i ustawił to bo z lovato nikt nie ma programu tylko ten co zakładał gaz ale już byłem uniego parę razy kasę za darmo dawałem a nic nie zrobił zwalal wine na cewke 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności