Skocz do zawartości

podlaczenie radia opel vivaro


Gość lewus74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 8 miesięcy temu...

Witam wszystkich, przepraszam za odkopanie tematu ale nie chciałem zakładać nowego ponieważ też mam problem z radiem w vivaro.

 

Chciałbym zakupić sobie orginalne radio do vivaro, tylko nie bardzo wiem czy będzie mi działć ponieważ teraz mam Blaupunkta Antares T60.

f9d2c8dc1def599em.jpg

 

Za tym radiem mam takie złącza:

313cbe1c8ad84114m.jpg

ee2fc9fe0fe9fbabm.jpg

e1d1a2b55572ef2cm.jpg

 

Jak widać na powyższych zdjęciech nie posiadam wyświetlacza i tu jest własnie pytanie czy mogę zakupić jakieś radio oplowskie które będzie mi działać?

Dodam jeszcze, że jest to vivaro z 2005r z silnikiem 1,9 dostawcze.

Zastanawiałem się nad cd30 ale z tego co się doczytałem to chyba nie będzie działać z vivaro ponieważ musi być zalogowane.

 

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o temat także z góry przepraszam za wszystkie błedy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cd30 nie podepniesz bo ma całkiem inny wtyk.

Możesz zamontować np CDR2005 + wyświetlacz z obudowa tak jak tu http://forum.opel24.com/topic/59677-temperatura-zewnetrzna-wyswietlacz-radio-vivaro/?p=478567

Tylko pamiętaj że to radio potrzebuje kod do odblokowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, znalezłem już sobie radio cdr2005 z kodem, ale mam większy problem z wyświetlaczem. Na olx znalazłem takie coś http://olx.pl/oferta/wyswietlacz-zegar-vivaro-trafic-primastar-07-CID5-ID8UHXN.html#2cd01272b5 ale jest on z vivaro z 2007 i nie wiem czy będzie pasował do tego radia? A jeżeli nie to na co zwrócić uwagę przy zakupie wyświetlacza, żeby mieć pewność, że będzie działał z cdr2005.

 

Znalazłem jeszcze jeden wyświetlacz i wydaje mi się, że ten będzie lepiej pasował http://olx.pl/oferta/opel-astra-ii-wyswietlacz-zegar-CID5-IDahO81.html#4bb03c488e bo ma wtyczke 12pin taką jaka jest w vivaro.

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy wyświetlacz podpina się pod wtyczkę 12pin czy 18pin?

Edytowane przez dolegr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz akurat wyświetlacz na 12 pin bo taką masz wtyczkę (czarna)

Ten z Astry 2 będzie pasować, dokupić będziesz musiał jedynie samą obudowę/daszek wyswietlacza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

Proszę Was o pomoc.

Vivaro 2008 Long, 2.5 D, wersja z tacho, czarna obudowa ramki.

Kupiłem radio z aliexpress. Przystąpiłem do montażu i okazało się, że radio nie pasuje do tej ramki. Kupiłem nową ramkę ( w kolorze szarym) pasuje idealnie. Problem polega na braku wyświetlacza. Kupiłem wyświetlacz z vivaro 2003r jednak nie mam takiej wtyczki. Prawdopodobnie muszę kupić nowszy wyświetlacz na 12 pomoc.

Chciałem zapytać czy jest możliwość podłączenia wyświetlacza w moim przypadku. W tacho wyświetlał przebieg itd.

Jeśli mogę podłączyć to czy muszę jakaś przejściówkę kupić? Proszę o pomoc. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności