Skocz do zawartości

podlaczenie radia opel vivaro


Gość lewus74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam Clarion CZ301E (1 din)

Funkcje do ceny według mojej opinii bardzo dobre.

Mam je już chyba 2 lata i nic się z nim nie dzieje.

Obecnie chyba już nieprodukowane ale są jeszcze dostępne.

Mają jedną wadę, podświetlenie. Ten fiolet daje po oczach nocą, przynajmniej z początku. Jak byś chciał to poszukaj innego modelu, bo któreś miały inne kolory.

Wpisz sobie na portalu clarion cz i znajdziesz całą rodzinę modeli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam koledzy , ma ktoś schemat tej kostki białej (ukrytej), lub tej rozdzielajacej radio a wyswietlacz , bo ułatwilo by mi jutro montowanie radia lecz nie oryginalnego, a taki schmat opis pinów byl by mi potrzebny ,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Pewnie tak.

Wojtek kolega Paolo ma tylko tą białą jak pokazują zdjęcia na str 4, no chyba że dokupił jakąś wiązkę, ale tego to już teraz nie wiem.

Z resztą jak będzie miał schemat do białej pod panelem środkowym, to resztę już rozkmini.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak.

Wojtek kolega Paolo ma tylko tą białą jak pokazują zdjęcia na str 4, no chyba że dokupił jakąś wiązkę, ale tego to już teraz nie wiem.

Z resztą jak będzie miał schemat do białej pod panelem środkowym, to resztę już rozkmini.

witam

 

moze byc do białej, mam kabelek rozdzielajacy , idacy z bialej wtyczki do radia a wyswietlacza z daszkiem. Nie ukrywam, że ułatwilo by zadanie, gdy bym mial schemat kabla rozdzielajacego wyswietlacz a wtyczke do radia , Głownie to schemat wtyczki która wchodzi w radio simmens . Ja montuje inne radio dedykowane do vivaro. Jesli ktoś schematem dysponuje to był bym wdzieczny za ten schemat . dziekuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Paolo pewnie tu znajdziesz wszystko, ale jeszcze jedno, jak masz ori przewód zakończony kostkami od białej i rozdzielającą do radia i wyświetlacza, to powinno pewnie to pasować do radia jak piszesz że jest do opla.

 

Ale to nic

 

http://forum.opel24.com/topic/29303-radio-w-oplu-podstawowe-informacje/

 

To ze strony wyżej opisanej. Ciekawa, więc warto się zapoznać

 

http://studio24.prv.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy radiu jest iso wiec w google duzo tego, byly 3 wyswietlacze do vivaro
Mam szkice tylko tej bialej

 

 

 

biala ma w sobie 3 mniejsze

cy biala

no czarna

gr szara

 

dla ulatwienia opis w jez PL

 

Edytowane przez wojtekcichy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy mam takie radio jak na obrazku, a wtyczka z radia jest numer 11, natomiast wtyczka z auta jest taka gdzie na zółtymtle mały obrazek, szara kostka , gdzie kupie taki adapter jak sie fachowo taka przejściówka nazywa?

post-44500-0-42236200-1416008935_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iso do chinczyka kupisz u chinczyka, albo drociarnia

Jesli mialbym to zapinac to uciol bym chinska kostke i zlutowal na iso + termokurczki, wlasciwie to tylko 7-8 kabli do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności