Skocz do zawartości

podlaczenie radia opel vivaro


Gość lewus74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam mam u siebie podobna sytuacje auto vivaro z poczty niemieckiej , golas, znalazłem biała kostke teraz pytanie gdzie kupie gotowa kostke do radia pod vivaro, tak zebym wyswietlacz tez zalaczył?

 

witam ponownie u mnie jest taka kostka instalacji radia czy ta kostka obsluguje wyświetlacz , czyli termometr, radio i głosniki, wiem ze potrzebna jest do tego instalacja iso a konkretnie jaka ? opel vivaro, 2004 rok. t moje auto 1,9 80km

post-44500-0-90237300-1412022843_thumb.jpeg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Jak znajdę klucze do radia to Ci sprawdzę czy ta kostka jest połączona z radiem i dalej z wyświetlaczem.

Jeśli ta kostka jest faktycznie od radia, to brakuje Ci jeszcze przewodu łączącego.

Ale to Ci mogę powiedzieć jak już się dokopię do tego, bo nie pamiętam jak to jest.

 

 

Więc tak

Jak widzisz wtyczka którą ja mam ma więcej pinów, ale może gdzieś się w schematach uda znaleźć od czego one są

post-39682-0-84341200-1412081133_thumb.jpg

 

A tu masz zdjęcia naklejki która znajduje się na wiązce, której Ci brakuje, czyli dalszy ciąg od białego gniazda, aż do radia i wyświetlacza.

Będzie Ci łatwiej namierzyć właściwą do zakupu.

post-39682-0-84962200-1412081379_thumb.jpg

post-39682-0-67781900-1412081396_thumb.jpg

post-39682-0-66670800-1412081415_thumb.jpg

Wiązka zakończona jest niebieską wtyczką, której zdjęcia już zapomniałem zrobić, ale wygląda tak jak w linku poniżej. Mam na myśli rys. przedstawiający schemat podłączenia.

http://forum.opel24.com/topic/29303-radio-w-oplu-podstawowe-informacje/

 

Edytowane przez Krzysiek325e

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedniej stronie jest fotka tej wtyczki http://forum.opel24.com/topic/55649-podlaczenie-radia-opel-vivaro/?p=485439

Dwa posty niżej jest link do ecat24 - w zależności jakie radio będziesz zakładał są rożne wiązki

 

 

ok dzieki za odpowiedz dzis na szrocie kupiłem wiazke jest ona ze sterowaniem do kierownicy, jutro mam miec wyswielacz bede podłanczał, najbardziej to mi zalezy na wyswielaczu a radio i tak bedzie inne niz fabryczne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak by ktos taki kabelek widział do rocznika 2004 ze sterowaniem pod kierownice i z opcja do wyswietlacza to ja chetnie taki kupie , z trafica miałem ale nie pasowal. kostka która idzie do wyswietlacza siwa tez , była za wasska..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Na poprzedniej stronie, ostatni post (mój) podałem Ci namiar na ludzi u których możesz pytać o wiązkę.

Od Trafica jest inna, bo jest tam inne radio i inny wyświetlacz, a i pilot jest inny niż w Vivaro, Trafic ma zamontowane obok kierownicy, a Vivaro ma sterowanie w kierownicy

Jeśli oni nie będą tego posiadać, to masz mozolną pracę, a mianowicie przeglądasz aukcje z autami i wyszukujesz tych co mają auta na części, lub szukasz u tych sprzedawców co mają np piloty, części karoserii i dalej 100 telefonów by się dowiedzieć, czy ktoś Ci wyjmie odpowiednią część wiązki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj , dokładnie tak już robie... dzwonie po tych szrotach ale powiem wam ze ceny hehe juz nie wiedza jakie maja za kabelek dawac... od trafica kabel z pełnym sterowaniem do kierownicy kupiłem za 50zł :D dzwoniac po necie jeden Pan chciał za zwykła kostke iso 100zl inny podobnie 150 :D wiec zastanawiam sie czy lepiej nie zlecic to elektrykowi zeby nie zrobił nowej. jutro zadzownie na wskazany link i zobaczymy.. ps a vivaro widze ze ma miejsce na sterowanie do tego pilota który jest przy manetce od wyciaraczki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Może i ma miejsce bo to są przecież "takie same" auta, ale weź pod uwagę że pilot z renault może się nie łączyć z radiem opla, ale tego nie wiem.

Jak oni Ci podają takie koszty, to na fotkach które zamieściłem również na poprzedniej stronie są numery opla tej wiązki do radia i wyświetlacza, to jeszcze zadzwoń sobie na serwis i zapytaj ile kosztuje taka nowa.

Pisałeś że masz inną małą kostkę, a wyświetlacz i radio masz oplowskie, czy renault, a może część tak, a część tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności