Skocz do zawartości
Gość Anonymous

CB - Astra F

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

dokladnie jak w temacie

gdzie nalwygodniej bedzie zamontowac cb astrze F??

tak zeby nie przeszkadzalo i wygodnie bylo korzystac

Poprawilam nazwę tematu/Tajga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

bylo na forum VKP omawiane sam bylem zainteresowany i kolega/klubowicz ak opisal jak ma u siebie, mianowicie w Vectrach B jest z lewej strony pod kierownica taka klapka ktora zakrywa bezpieczniki i wlsnie ww. kolega do tej klapki przymocowal radyjko :shock: dobrze dostepne i widoczne bo po zamocowaniu klapki radio jest skierowane pod katem dobrze widocznym dla kierowcy :shock: jak kupie CB dla siebie to wlasnie w tym miejscu zamontuje :mrgreen:To jest bardzo dobre rozwiazanie bo CB mozna z seunde zdemontowac i zabrac ze soba coby sie komus do rak nie przykleilo :|

Nie wiem jak jest w astrze ale moze akurat jest taka klapka lub cos podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

klapka tka jest, ale miejsca jest troche mniej i musze przymierzyc, czy nie bedzie mi przeszkadzac. Myslalem tez o schowku, radyjka nie widac, i dziurek tez (na klapce nie maja duzego znaczenia). musze zejsc i przymierzyc, jak zamontuje to napisze jak mi wyszlo i gdzie dokladnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

zeby w schowek wsadzic to trzeba miec dobra gruszke coby mozna bylo przelaczac na niej kanaly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

no masz racje. jeszcze nad tym pomysle

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

a gdzie w Vectra A!?? myślałem o wnęce tej między zapalniczka a radiem albo całkiem wypier.. zapalniczke bo nie pale....:| może jakieś propozycje!?? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
a gdzie w Vectra A!?? myślałem o wnęce tej między zapalniczka a radiem albo całkiem wypier.. zapalniczke bo nie pale....Very Happy może jakieś propozycje!?? Smile

nie wywalaj popielniczki! Zostaw sobie klapke i nie bedziesz musial za kazdym razem zabierac radyjka ze soba :shock: tylko zamykasz popielniczke i gitara :|

tylko trzeba miec takie male radyjko zeby zmiescilo sie w popielniczke :shock: ale sa takie....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
bylo na forum VKP

Podaj linka Panie Administratorze a nie opisujesz po łebkach :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

^^^^^^^

wlasnie mnie o to chodzilo zeby to bylo opisane na tym forum :shock:

a czy to po lebkach to nie wiem, mysle ze dosc obrazowo jak dla posiadaczy opla. :|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

no juz mam miejsce (pod kierownica toche w prawo), a teraz zapytam, gdzie najlepiej podlaczyc zasilanie? ciagnac od akumlatora, czy gdzies w kabinie sie wpiac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
gdzie najlepiej podlaczyc zasilanie? ciagnac od akumlatora, czy gdzies w kabinie sie wpiac?

Napewno nie do zapalniczki. Ja mam bezpośrednio z akumulatora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
Napewno nie do zapalniczki. Ja mam bezpośrednio z akumulatora

dlaczego nie do zapalniczki? ja mam pod zapalinczka i nie narzekam, a radio niestety nie jest zamontowane, korzystam tylko jak sie wybieram w dalsze trasy, i wkladam jest pionowo, kolo recznego.. jest tam taka puleczka na rupiecie i radio pasuje idealnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem wczoraj Alana 48 podebne się pod zasilanie ze schowka lub pod zapalniczkę. A radyjko chce umieścić pod siedzeniem, by nie korciło zbytnio. Zmiane kanałów mam w gruszce więc powinno nie utrudniac to zbyt mocno. Będe jeszcze kombinował nad popielniczką + zaślepka - zobaczymy czy wejdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

ja ostatecznie zamontowalem z boku tunelu srodkowego od strony pasazera. Zasilanie podlaczylem z kostki od radia (tak mi bylo najwygodniej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

u mnie pod schwkiem siedzi

troche w glebi tak, ze go z zew za bardzo nie widac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A gdzie ja mam zamontować ?? chyba zostanie mi nad zapalniczką jutro będe przymierzał czy pasuje, jak nie to też w schowku zamontuje a zasilanie pociągne z lampki :roll: w schowku :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
Napewno nie do zapalniczki. Ja mam bezpośrednio z akumulatora

dlaczego nie do zapalniczki? ja mam pod zapalinczka i nie narzekam, a radio niestety nie jest zamontowane, korzystam tylko jak sie wybieram w dalsze trasy, i wkladam jest pionowo, kolo recznego.. jest tam taka puleczka na rupiecie i radio pasuje idealnie

No w sumie mozna do zapalniczki, ale nie polecają. Nie wiem dlaczego.

W jednym zakładzie chciał mi gość podłączyć właśnie do zapalniczki. a w drugim ... wyśmiał go

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dzisiaj byłem też, w zakładzie, też pan powiedział ze absolutnie nie do zapalniczki - większe zakłócenia są. Ale więcej się nagadał, że za drogo kupiłem radio tzn może nie tak, że poco kupować radio z większa ilością bajerów używane jak można kupić nowe za tą samą kasę z miejszą ilością bajerów.

Ja skwitowałem krótko, to jakby tak było lepiej to ludzie nie ciągneli by z niemiec za 10 tys euro mercedeca C klasy ale kupowali nowe np. nubiry.

Wogle dzisiaj sminiłem, że ta astra taak mała jest że nie ma gdzie radia zamontować. Ogólnie pod siedzieniem :wink: albo w schowku bo i tak zazwykle nikogo nie wioze aczkolwiek ten pomysł też został wybrechtany przez pana tzn skrytykowany ale klient płaci i wymaga umówiłęm się na montaż i postawiłem na swoje. Montaż bez pisania 60 zł z pisaniem 150 zł oczywiście wiadomo którą opcje wybrałem.

W skład montażu chodzi przymocowanie anteny do klapy bagażnika ukrycie kabla w aucie i pociągniecie zasilania z akumulatora. Czas pracy 4 godziny. Polecana Antena LEMM 1200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous
A radyjko chce umieścić pod siedzeniem
a bedziesz slyszal co gadaja?czy masz jakis glosnik dodatkowy gdzies? ja u siebie zamontuje na polce pod schowkiem i podepne sie pod lampke w schowku mam nadzieje ze wystarczy mi fazy!tylko mam problem taki ze nie wiem gdzie zamontowac antene(chyba kupie krotka magnesowke) w tigrze bo na dachu jak zamontuje to szyber mi sie nie bedzie otwieral a zastanawialem sie czy spelni swoja role na tylnej klapie bagarznika?co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anonymous

krotka magnesowka to wogole jest badziew, a jeszcze w Tygrysku na tylnej klapie to chyba bedziesz mogl gadac z autem po drugiej stronie ulicy :roll: ja tam kupie jakas 150cm na uchwyt na klape bagaznika :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi