Skocz do zawartości

CB - Astra F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj ja od 3 lat mam magnes na dachu, (kupilem fajna nalepke tuningowa walnelem na srodku na to stawiam magnes z batem 2m i ez zazutu wyzej djmoth to moje zdjecia i wczesniejszy nic ale zapomnialem hasla:D hehe:D moge ci wykonac fotki ponownie i wyslac na maila jak to sie w calosci trzyma:) a jaka asterka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja jakoś nie jestem przekonany do magnesówki :shock: no chyba że jakąś dobrą presidenta ale na to już mnie nie stać :roll: jak się zdecyduję to przewiercę sobie daszek + skrócę antenę do 50cm i założe dopał taki z 30W :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od prawie 2 lat jeżdżę z magnesem na dachu. Dotychczas była to Sirio ML145 (kawał bata-145 cm) i działała znakomicie, ale czasem aż za dobrze. Minusem był zbyt krótki kabel i konieczność poprowadzenia przez drzwi tylne, a wożę skrzata w foteliku montowanym już na stałe i stało się to problemem, bo czasem bata trzeba schować. W piątek kupiłem Wilsona MINI WIL też magnesówkę ale długości 100 cm. Dłuższy kabel, mogę wreszcie puścić przez bagażnik, a jakość niewiele gorsza od Sirio (zasięg też niewiele). Przy Sirio musiałem co chwila kęcić squelch bo słyszałem zbyt wielu gadających, na tej antenie jest jakoś sympatyczniej, a zasięg porównywalny. Łatwiej za to schować i łatwiej przechodzę temat garażu i parkingów podziemnych. Ale każdy po swojemu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

panowie a gdzie najlepiej zamontowac w omedza a?? mialem w schowku pod radiem ale trzeba bylo dodatkowy glosnik ktory emitowal plastikowe dzwieki i trzeba bylo rozkodowywac co ludki mowia na radiu... jak radyjko bezdie schowane prawie nad pedalami to bedzie dobrze slychac przy wiekszych predkosciach na trasie... (okolo 150km) bo silniczek troszke slychac...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co proponujecie dla Astra Clasic Kombi. Jakie CB gdzie zamontować?

Przepraszam za głupie pytanie ale teraz chcę kupić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

od miesiąca czasu w astrze F radyjko mam zamontowane po lewej stronie na klapce od bezpieczników i uważam że była to dobra decyzja , radyjko jest pod ręką , nie trzeba się nigdzie schylać np: pod schowek .POZDRAWIAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a zastanawiałeś się co może się stać z Twoim kolanem w razie (odpukać) jakiegoś wypadku?

 

ja mam podobnie tylko z 2 strony i będe radyjko przekładał w popielniczkę bo jednak bezpieczeństwo jest ważniejsze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja tak myślę i myślę. Póki co mam już radio Midlanda jakiegoś jeszcze pożyczone ale... kupię sobie hehe i tak obserwując tą moją asterkę to... hmmm popielniczki raczej rozwalać nie będę, albo do schowka powędruję, albo na plastik od strony pasażera, chociaż niewiem czy nie będzie się rzucać w oczy ... za bardzo. Niewiem jeszcze to przemyślę. Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności