Skocz do zawartości

CB - Astra F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

miejsce to niezbyt orginalne ale może by tak dol konsoli od strony pasażera ?? chociaż na widoku wtedy jest i latwo zabrac mogą :Pa albo pod podłokietnikiem. a antena to zalezy czego oczekujesz. Ja osobiscie mam magnes i uważam że to chyba najlepsze rozwiazeni do osobówki. Jakby co można zdjąc, schować, a w razie np przewożenia ładunku na dachu przestawić w inne miejsce, a nawet jesli sie posiada zabrac do innego auta ;) Chyba że masz zamiar kupic hustlera i smigac 160-200 na godzine to nie radze :( szybko sie zgubi sie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mam presidenta Ohio, chyba kolo 80cm na malutkiej podstawie i vectra szlismy 180, antene ciagle mamy http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/wink.gif

a tak konkretniej to jeśli chcesz magnes to bierz najwiekszą podstawe jaka jest i nie przesadzaj z długością anteny wtedy, mielismy 1,5metrowego midlanda i spadła nam przy 190- za mała podstawa do tak dużej anteny(nie pamietam juz jej srednicy, ale była średnich rozmiarów)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :D

 

Co myslicie o montażu anteny President New Alaska w miejscu tylniej wycieraczki :( tzn w miejscu gdzie wystaje trzpien silnika wycieraczki :):/:)http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/question.gif i tak mam uszkodzony silnik i nie działa wiec pomyslałem by w tym miejscu zamontowac antene :D a moze to głupi pomysł ???:]:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem wszystkich odpowiedzi ale przerabiałem podstawę magnesową pod antenę president alabama. a mianowicie pozbyłem się oryginalnego magnesu a wstawiłem 4 mniejsze neodymy przykręcane na śrubki nowa naklejka od spodu podstawy co by nic nie dostawało się do środka, oraz naklejka w kolorze nadwozia bo magnesy łapią jak wściekłe i już po kłopocie można ciąć ponad 200km/h i nie ma prawa nawet drgnąć jedyny problem to oderwanie anteny jak trzeba ją schować trzyma jak przyspawana :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem znajomego miska :/ i powiedział ze nie ma obowiązku posiadania tylnej wycieraczki i były tez wersje Astry G które nie miały :) ale jeszcze przemysle ten temat :?:

 

Dzięki za odpowiedz :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności