Skocz do zawartości

CB - Astra F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Nie wiem czy ktoś się już pytał o miejsce w cosiarce D bo za dużo czytania. Gdzie zamontować?? Jakie macie pomysły?? Na razie leży między fotelem a tunelem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam zamontowane przy nogach pasażera na wysokości jego łydek w mojej Astrze F. Zostało przykręcone do tej plastikowej konsoli. Gruszka jak narazie leży w tym zagłębieniu pod ręcznym( nie mam pomysłu gdzie ją przywiesić). Radyjko które mam to TTI 880 i antenka to Sirio Turbo 2000 na stałe przymocowana do klapy bagażnika za pomocą uchwytu SF 40. Zasilanie prosto z aku. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość zulusiczaka

Ja wymontowałem układ zegara i termometr i w to miejsce zamontowałem radyjko ALAN 102, ze starego radia mc samochodowego wyprodukowałem kieszeń ( pod kieszeń ) aby nie latało podczas jazdy, gruszkę chce przymocować przy lusterku wewnętrznym na tzw. bloczek do karnetów narciarski ale to w planach - antena na stałe Alan PC-8 w otworze anteny radiowej aby zbędnie nie wiercić w karoserii. Chciałem zastosować jedną antenę i przez spliter rozdzielić na 2 radia, ale okazał się być badziewiem ( nie polecam takiego rozwiązania ). W przyszłości postaram się dołączyć jakieś fotki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość cyrax84pl

Da się to zrobić, w Astrze F nie wygląda to najgorzej, pytanie jak o będzie u Ciebie z montażem w tym miejscu.

Jeśli się zdecydujesz to poniżej masz manuala jak to zrobić w F-ce, nie będzie identycznie to wyglądało ale może pomóc :beer:

http://astra.autokacik.pl/technika/napraw/cb/cb.htm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli ktoś jest w stanie zrezygnować z wyświetlacza radia w Asterce F, to w to miejsce wchodzą całkiem spore cb (np. Johnson II), byle nie były zbyt głębokie i wysokie. Mniejsze mozna "dostosować" półkieszeniami montażowymi sprzedawanymi np. na Allegro. Z całą pewnością wejdą wszelkie LaFayety, Taylory, Harry, Johny, nowe Yosany oraz Unideny 510 i 520. Walker bedzie za wysoki (podobnie jak U-68, 78 czy Cobry 29, 150 - zresztą bedą za długie),

Mnie nie chciało się wypruwać wyświetlacza, choć nie jest mi potrzebny (radio inne niż zintegrowane z nim) więc Taylora trzymam w przegródce na drobiazgi między fotelami, ustalonego przy pomocy dociętej odpowiednio twardej gąbki. Grucha leży sobie w kwadratowej przegródce przed dźwignią ręcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności