Skocz do zawartości

CB - Astra F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
albo do schowka powędruję !

no ja właśnie wrzuciłem radyjko do schowka działa piknie, tylko trza jeździć z otwartym schowkiem, ale lepsze to niż złodziej :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

a ja Mam taki plan żeby rozebrać CB i schować go pod osłonka od słońca !! ale nie wim czy wejdzie !! Taki Plan ale czy wypali to tez nie wim .. !!

 

może ktoś sie ju przymierzał do tego ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie oplotów

A jakie rozwiązania widzicie dla Astry 3 w wersji kombi z zintegrowanym bagażnikiem?(a niech go ........)

Czy ma ktoś może mozliwość zmierzenia rozstawienia śrub pod taki bagażnik.

W chwili obecnej krótka antena na magnesie, radio swobodnie za fotelem pasażera (Alan 48+)

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja już od miesiąca przerabiam temat montażu CB w Zafirze, jest kilka pomysłów ale kosztowne ...

Myślałem że wytnę deskę pod popielniczką i tak go umieszczę ale niestety zaraz z tyłu jest nagrzewnica....

 

Generalnie Zafira niby duże auto a zamontowac żywcem nie ma gdzie - korzystałem z pomocy dwóch firm i każdy rozkładał ręce ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No zamontowałem moją Cobre III Ultra. Sprawdzałem i przy wyłączonym silniku na postoju w mieście ma nawet dobry zasięg.

 

Radyjko zamontowałem w asterce zaraz pod schowkiem po prawej stronie była taka okrągła zaślepka wyjąłem ją i tam na takie te plastykowe samozaciskające się obręcze, radyjko widoczne jest dobrze z fotela kierowcy, nikomu nie przeszkadza. Grusze nie wiem gdzie wsadzę bo muszę jeździć z otwartą popielniczka(tam mam podłączenie) więc na razie gruszka jest przykręcona bezpośrednio do radyjka....

 

Nie wiem tylko gdzie antenkę postawić na magnes? najlepiej i czy mi lakieru nie porysuje....

 

Mam taką specjalną nalepkę podkładkę ale nie wiem czy ją na lakier dawać czy pod antenę...;)? Podpowiedzcie

 

Napisz jak radio sprawuje się w trasie..mama nadzieje że to nie jest jakiś "szumofon" :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tez strzela umiejscowienie radyjka ale chyba bede je woził przy recznym dociagne tam zasilanie z akumulatora co do antenki to na dachu ;) tak 1/3dł od tylnej szyby po srodku kabel prze bagaznik do recznego i smiga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, chciałbym zamontować radio w Astrze G kombi. Zastanawiałem się nad schowkiem, ale musi być otwarty i często używam RF Gain, a sięganie co chwilę byłoby uciążliwe. Myślałem nad wykorzystaniem półeczki pod radiem, ale będzie widoczne... Trzeci pomysł to wykorzystanie schowka pod bezpiecznikami, wycięcie go tak aby się zamykał a radio było w środku, ale nie wiem czy UNIDEN 520 się zmieści i co z gruszką zrobić... Może macie jakieś pomysły? Idealnym rozwiązaniem jak dla mnie byłby taki głęboki schowek na konsoli między siedzeniami, jak jest w Toyocie Corolli, ale nie wiem czy ktoś produkuje coś takiego co pasowałoby do astry G. Zależy mi na tym żeby radio było niewidoczne dla złodziei i żeby raz na jakiś czas bez większych kombinacji je wyjąć. Chyba za dużo wymagam ;) Ale może coś podpowiecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie w sprawie sensownego montazu CB radia w Zafirce (sensowny - znaczy sie estetycznie i funkcjonalnie), a o antenie tzn. jakiej to juz nie wspomne bo Zafirka przeciez dosyc wysoka jest!!! Moze ktos ma jakies interesujace pomysly, a i zdjecia tez by sie przydaly.

Pozdrawiam :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy, chciałbym zamontować radio w Astrze G kombi. Zastanawiałem się nad schowkiem, ale musi być otwarty i często używam RF Gain, a sięganie co chwilę byłoby uciążliwe. Myślałem nad wykorzystaniem półeczki pod radiem, ale będzie widoczne... Trzeci pomysł to wykorzystanie schowka pod bezpiecznikami, wycięcie go tak aby się zamykał a radio było w środku, ale nie wiem czy UNIDEN 520 się zmieści i co z gruszką zrobić... Może macie jakieś pomysły? Idealnym rozwiązaniem jak dla mnie byłby taki głęboki schowek na konsoli między siedzeniami, jak jest w Toyocie Corolli, ale nie wiem czy ktoś produkuje coś takiego co pasowałoby do astry G. Zależy mi na tym żeby radio było niewidoczne dla złodziei i żeby raz na jakiś czas bez większych kombinacji je wyjąć. Chyba za dużo wymagam :wesoly: Ale może coś podpowiecie?

520 miesci sie idealnie w schowku pod bezpiecznikami ale jest z tym sporo roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności