Skocz do zawartości

CB - Astra F


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy ja zamontowałem radyjko po prawej stronie tunelu, zachowałem kąt tunelu, także mam je dosłownie na wyciągnięcie ręki od drążka zmiany biegów, widzę dokłądnie, gruszke zamontowałem na radyjku. Nie przeszkadza towarzyszą, jak dla mnie jest niesamowicie wygodnie. A co do zasilania, to pociągnąłem od prądu stałego, z kostki iso radia. Co prawda muszę pamiętać o tym, żeby je wyłączyć zawsze, ale plusem tego jest to, że po każdym włączeniu mam kanał 19, a nie jak przed tem, gdy miałem wpięte w zapalniczke wyskakiwał mi 9. Polecam takie rozwiązanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość golden2912

a ja radyjko mam miedzy fotelem a dzwignia od recznego,

 

radio harry II stoi pionowo wyswietlaczem ku gorze i mi tak wygodnie, a radio i tak wyciagam i zabieram do domu bo mroz i wilgoc nie wplywa dobrze na radio jak i inna elektronike

 

dokladnie tak samo robie ;) na tnek srodkowy wyswietlaczem ku gorze. gruszka miedzy jajkami xDDDDD po zakonczonej jezdzie zabieram do domu :( a zasilanie chowam xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja sklaniam sie ku opcji montazu zaraz kolo recznego, mam jakiegos Presidenta ( modelu niepamietam, dostalem w spadku ,a darowanemu koniowi w zeby sie nie zaglada:) )

 

zasilanie pociagne od aku, chyba ze pojde na latwizne i zasile go z zapalnicy, ewentualnie dokupie rozgaleznik do zapalnicy ( potrzebuje miejsce na transmiter FM:) )

 

A radio na noc bede chowal pod siedzeniem, zeby nikomu sie nie "spodobalo"

 

Antena magnetyczna ( rowniez w spadku)

 

Ewentualnie pozostaje montaz na klapie od bezpiecznikow , ale nie wiem czy nie bede ocierac sie noga ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Kolegów!

Mam zamiar zamontować CB w miejscu popielniczki. Jakie max. wymiary powinno mieć radio (chodzi głównie o długość), żeby nie uszkodzić nagrzewnicy? Nie chciałbym skomplikować sobie sprawy. Druga kwestia, w jaki sposób puścić przewód bezpośrednio to akumulatora? Planowałem podpiąć się na stałe w przewody od zapalniczki, ale doczytałem się tutaj, że "fachowcy nie polecają"- szkoda, że bez uzasadnienia. Jaki zestaw możecie mi polecić za niezbyt wygórowaną cenę?

Dzięki z góry za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności