Skocz do zawartości

Nie grzeje tylna szyba


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda że nie zrobiłeś zdjęcia jak wygląda w środku ta skrzynka przekaźników.

Wedle życzenia zdjecia poniżej. żeby sie tam dostać odsuwasz siedzenie maksymalnie do tyłu i zdejmujesz osłonę jedną i drugą.

post-53562-0-66429000-1477646711_thumb.jpg

post-53562-0-22730400-1477646720_thumb.jpg

Edytowane przez Wolf_911

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam, w końcu miałem czas poświęcić w dalszym ciągu nie działającemu ogrzewaniu tylnej szyby. Zdemontowałem wszystkie osłony klapy tylnej, i wyciągnąłem wsuwki od ogrzewania szyby. Sprawdziłem miernikiem i po miedzy szyba a karoseria nie ma przebicia, następnie zacząłem sprawdzać kable od szyby do wtyczki i co się okazało na brązowym przewodzie występuje przebicie do klapy. Podążyłem wiec za przewodem i znalazłem zawiniątko taśmy izolacyjnej a pod nią przewód brązowy jest łączony za pomocą tulejki z drugim biegnącym do wtyczki a dodatkowo jest tam przewód który idzie do śrubki będącej zamontowanej w stalowej części klapy. I wydaje mi się ze on nie powinien być w tej tulejce tylko wchodzić do wtyczki. Podejrzewam ze jest to powrót z wyłącznika klapy od oświetlenia bagażnika. I mam problem bo nie wiem czy tak powinno być czy też powinien on być wpięty do wtyczki a jeśli tak to w które miejsce. :?:?

post-53562-0-03204500-1479213731_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brązowy to jest masa.Ktoś może chciał poprawić masę.Ja bym to polutował i zaizolował.A przebicia szukaj na innych przewodach.

 

Czarny,czarno-fioletowy i niebieski.

Od centralnego czaro-czerwony i czarno-żółty.

Edytowane przez adam1954

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem za osłona słupka a elementami karoserii po drodze do gumowej przejściówki uszkodzona izolacje. Wyciąłem odcinek przewodów w klapie i zacisnąłem tulejki powlekane przedłużając ( wymieniając przewody pomiędzy wtyczkami klapy a słupka tylnego. Wymieniłem bezpiecznik i działa. Dzięki za pomoc. Teraz zabieram się za klimatyzacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaciłeś czy udało ci się to ominąć.Może się kiedyś przydać.

Znalazłem taki rysunek.To jest chyba to co kiedyś widziałem.Czyli tył płytki z bezpiecznikami.Po zdjęciu osłony bezpieczników odkręciłem całą płytkę i po odchyleniu jej widziałem przekaźniki .spróbuj jeszcze tak

 

5599521000_1415910054.jpg

mam takie pytanie z jakiego to programu diagnostycznego, jeśli możesz napisać oczywiście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności