Skocz do zawartości

Corsa b zwisająca luźna kostka.Od czego ona jest?


Gość piotrek100262

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piotrek100262

Ostatnio będać w kanale pod moją Corsą zauważył zwisająca nad półosią okrągłą wtyczkę która nigdzie nie jest wpięta.Podciągłem ją do góry żeby tak nie zwisała i zachaczyłem w okolich kolektra mniej więcej tam gdzie jest czujnik temperatury od komputera i tak sobie tam leży.Mam problem z wysokim spalaniem i chciałem zapytać od czego ona jest i czy to nie ma wpływu na spalanie,że nie jest gdzieś wpięta czy poprostu jest ona od czegoś czego nie na wyposażeniu w tej wersji Corsy.

post-38656-0-07559200-1361981585_thumb.jpg

post-38656-0-76401000-1361981596_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek100262

wyglada jak wtyczka do ABS do czujnika przy kole

Ale ona wychodzi z wiązki która idzie przy silniku i ten kebel z wtyczką ma ze 20 cm i jest za silnikiem tak jak pisałem,a do koła to przecież jaki kawał jescze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze kabel od czujnika ma 5 cm ??

no to powiem ze nie ma

laczy sie w nadkolu albo pozniej w komorze silnika

poszukaj drugiego z drugiej strony to bedzie pewne ze to do ABS

jak rozpinalem czujnik to tak wlasnie wyglada wtyczka

stad mysl ze jest od tego elementu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek100262

Tylko tyle,że ta to nie jest praktycznie po żadnej stronie tylko po środku samochodu za silnikiem,ale popatrze jescze jutro czy nie ma gdzieś drugiej.

 

A od czego są ta keble?Jak kupiłem tą Corsę to od początku były tak zakręcone i leżały sobie tak jak widać na zdjęciu.To nie są kable plecionka tylko druty dość grube

post-38656-0-89178300-1361987459_thumb.jpg

post-38656-0-42302200-1361987474_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko

ale kombinacje

wez moze podjedz do kogos ogarnietego

niech popatrzy na to auto swoim okiem

bo cos czuje ze tam wiecej takich baboli bedzie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek100262

no byłem u specjalisty,miał go podpiąć pod komputer,ale nie mógł się połączyć wogóle z nim i powiedział,że możliwe,że coś było grzebane z immobilajzerem i dlatego nie może się z nim połączyć,miał wtedy kilka samochodów umówionych,ale że to szwagra kuzyn to poświęcił mimo to chwile czasu,ale powidział,że z tym by trzeba troche dłużej pogrzebać żeby sie połączyć i kazał przyjechać za jakiś czas,bo na cały tydzień miał już poumawianych ludzi i jescze nie byłem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie o podpinaniu pod kompa

tylko o tych cudach ktore wystaja

chyba kupiles niezla skarbonke kolego

 

immo nie ma nic do laczenia z ECU

predzej ECU jest padniete albo kable i nie laczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mietekforce

Te budowlane kable, obstawiam że ktoś może kiedyś chciał podłączyć jakiś wzmacniacz i potrzebował wyprowadzić+. Pewności nie mam ale tłumaczyło by to ich zaleganie w okolicy aku. Sprawdz czy nie idą progiem gdzieś na tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności