Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z układem hamulcowym w mojej astrze mianowice autko hamuje tylko na jedno koło apozostałe ledwie co nie wiem co moze mu dolega , wymienione tarcze, przewody przód pompa i serwo, i dalej nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz o Astrze w dziale o Agili.A odpowietrzyłeś dobrze cały układ?

post-37019-0-72885000-1397217551_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapieczone zaciski/cylinderki hamulcowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez fakirek84
      WItam

Posiadam Corce c z Abs-m i mam problem z hamulcami ..jednac 30-40km/h i przy nagłym zachamowaniu załacza sie Abs na tylnie koła

na przód nie i po ponownym ruszeniu słuchac takie bzzyyyt z przednich kół ... wymieniony został płyn hamulcowy odpowietrzowny układ

klocki i szczeki sa w dobrym stanie przód wymieniony 4 miechy temu tył ma 3 mm grubosci .....

Pozdrawiam
    • Przez Massive95
      Witam,
      Jakiś czas temu zaczął mi burczący prawy głośnik niskich tonów w mojej Tigrze B. Założyłem, że to membrana poszła, ale po tym jak przeniosłem balans na drugą stronę na kilka dni i później znowu puścił muzykę z dwóch stron burczenie zniknęło na dwa dni i znowu się pojawilo. Co to może być? Może jakieś styki? Proszę o pomoc bo jestem zielony.
    • Przez thomas0024
      Witam bardzo serdecznie,mam problem ze swoja astra otoz jest mokra w miejscu zaznaczonym na zdjeciu,nie kapie,ale się poci.prosze o pomoc,jestem laikiem

link do zdjecia ! http://wrzucaj.net/images/2015/06/13/post-12913-0-08593900-1304790714.jpg

Zaznaczam ze zdjecie nie jest ode mnie,zaciagnalem je z neta,a miejsce ktore zaznaczylem oznacza moj problem.
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.