Skocz do zawartości

Rozmowy z Ekspertem Gazowym


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie prowadzimy rozmowy z ekspertem gazowym zajmującym się zakładaniem, modernizacją i naprawami związanymi z instalacjami gazowymi w samochodach.

 

Wiadomo, każdy ma swoje wymagania, swoje uwagi i jakies rządania ale rozmowy stoją na dobrym torze, teraz wszystko zależy od Was.

 

Każdy z was, będzie miał możliwośc bezpłatnego zadawania pytania problemowych dot. Waszych instalacji gazowych do eksperta.

 

Prosze wypowiedzcie się czy uważacie, że to dobry pomysł czy dać sobie z tym spokoj.

 

Ponieważ, zależy nam byście mogli tutaj mieć fachową pomoc. Bo to forum ma Nam wszystkim służyc.

 

Nasze Ekspert pochodzi z zakładu :

 

download.php?id=192

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem jak najbardziej ZA, tym bardziej ze ilosc furek na LPG caly czas rosnie, a w zwiazku z tym ilosc poroblemow do rozwiazania. Mam tylko nadzieje ze nie przerodzi sie to w polemike ktory "ekspert" wie lepiej :|

PS> Przydal by sie tez opis kolejnych generacji instalek i do jakiego typu silnika najlepiej to zalozyc (nie kazdy potrzebuje sekwencji).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje ze nie przerodzi sie to w polemike ktory "ekspert" wie lepiej :|

 

My chcemy zatrudnić jednego eksperta a nie paru. Wiadomo, że pewnie każdy będzie miał różne zdanie i ekspert nawet choćby był najlepszy przez internet operacji na instalacji gazowej nie przeprowadzi.

 

Co do kłotni hmm konkretne pytanko i konkretna odpowiedz.

 

Chcemy w jakiś sposób różnić się od innych for a takie darmowe porady myśle, że było by coś atrakcyjnego. Jak zda egzamin zrobimy również experta w CAR-AUDIO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jestem ciekawy tego eksperta co będzie mówił, nie oszukujmy sie nawet w warsztatach mówia to co wiedzą czyli to co najłątwiej im założyć zestroić i największa marza jest...

...pomysł rewelka,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysl jestem na tak :( Tylko zeby to byl fachura z praktyki a nie mol ksiazkowy :)

 

Mam nadzieje, że ekspert Wam się spodoba w sensie merytorycznym. Jego porady, uwagi, przestrogi i opinie będą cennym źródłem informacji zarówno dla Was, jak i dla mnie i dla tych którzy jeszcze nie trafili na forum.

 

Jeśli sprawa, eksperta będzie się dobrze rozwijała postaramy się, również o pomoc ekspertów w dziedzinie Car - Audio

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności