Skocz do zawartości

Rozmowy z Ekspertem Gazowym


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

mam astre f 92r silnik C16nz moja asterka mi pali 15litrow dlaczego ?? instalacja ma 3 miesiace. wymieniany byl parownik i nie pomoglo :wink: 5 razy byla ustawiana i ni nie daje. filtry zmienieone plyny zmienione lambda chodzi prawidlowo temp silnika jest pomiedzy niebieskim polem a 90 stopni (cos okolo 75). co robic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mam astre f 92r silnik C16nz moja asterka mi pali 15litrow dlaczego ?? instalacja ma 3 miesiace. wymieniany byl parownik i nie pomoglo :wesoly: 5 razy byla ustawiana i ni nie daje. filtry zmienieone plyny zmienione lambda chodzi prawidlowo temp silnika jest pomiedzy niebieskim polem a 90 stopni (cos okolo 75). co robic?

 

 

u mnie byla walnieta onda jak zaczal tak palic.po wymianie pali 12 przy ostrzejszej jezdzie ale parownik jest do wymiany gd wsio bylo sprawne na inst I gen palila w lato 10,5.podjedz do gazownikow co zakladali i niech kombinuja.a benz w normie pali?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
mam astre f 92r silnik C16nz moja asterka mi pali 15litrow dlaczego ?? instalacja ma 3 miesiace. wymieniany byl parownik i nie pomoglo :wesoly: 5 razy byla ustawiana i ni nie daje. filtry zmienieone plyny zmienione lambda chodzi prawidlowo temp silnika jest pomiedzy niebieskim polem a 90 stopni (cos okolo 75). co robic?

 

 

u mnie byla walnieta onda jak zaczal tak palic.po wymianie pali 12 przy ostrzejszej jezdzie ale parownik jest do wymiany gd wsio bylo sprawne na inst I gen palila w lato 10,5.podjedz do gazownikow co zakladali i niech kombinuja.a benz w normie pali?

 

 

sonda byla sprawdzana i chodzi prawidlowo na benzynie tez tak pali :wesoly: ale podejrzewam ze to teramostat nie dogrzany mam silnik ciagle 70stolni :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

hmmmu mnie wskazówka od temp stoi na ok 80stopni.i termostat jest sprawny.czasmi wsakzniki temp zaniżaja.poczytaj jak sprawdzic termostat nie jest trudno i zrob to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karuś już od :wesoly: 2 tygodni jest z nami użytkownik Agadampol z jednej z najlepszych szczeciśkich firm, zajmujących się zakłądaniem instalacji gazowych.

 

Pytania można zadawać pod tym adresem :

 

 

 

Jeśli tylko nasz specjalista jest na internecie zaraz odpowiada na wszystkie pytania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kurde juz kiedys bylo o temperaturze: jak masz skale do 110*C to tu fabrycznie 90* jest o jedna kreske za wysoko namalowanie. To sa chyba zegary W1111, bodajrze W1102 ma jkale do 100* i tam 90* jest na wlasciwym miejscu. A jak masz zegary do 100* i ci pokazuje za malo to sprawdz czujnik, jak jest dobry to wymien termostat, niestety w c16nz z tego co pamietam trzeba sciagac pasek rozrzadu :wesoly:

 

[ Dodano: Pią Lut 10, 2006 18:25 ]

sam termostat do tego silnika niecale 20pln kosztuje o ile nie myle silnikow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam mam moja astre na gaz (zbiorenik w kole) pojemnosc 42litry zawsze wchodzi 34-36 litrow gazud dzis tankowalem i weszlo 42,46 litra gazu dzwonilem do szefa stacji i powiedzial ze jakis plywak w butli mogl sie zaciac czy to mozliwe??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

^^^^^

raczej nie mozliwe 8) w butli od p[ierwszego tankowania zostaje ilestam gazu, nigdy nie wyjedzdzisz do konca bo zawsze ze 2 litry zostanie. Ja stawiam w Twoim przypadku na oszukany dystrybutor, wal w morde szefa stacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności