Skocz do zawartości

Opony do Sintry


Gość Dorka&Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hahaha no dobra to dzwonię i rezerwuję :-D


Brać. ...

Ale dziwię się, że nadal siedzisz przy 15-stce

Mam tylko jedne felgi alu 15tki.Narazie jeszcze mam sianko na robienie blach i muszę coś mieć na nagrane płyty i koszty z tym związane,czyli ok.6000zł.Na przyszłe lato zakupię felgi alu 16 i oponki do nich bo i tak muszę zakupić.Te obecne mają już 7 lat i średni już bieżnik.


Dobra.Dogadałem temat.W gratisie mam wymianę z tych letnich na michaliny :):jupi:

Edytowane przez Migel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam świątecznie ,ale może otrzymam odpowiedz ;)

Poproszę o opinię na temat pierwszych 6-7 pozycji .

Dlaczego taki wybór ,czasem 800-900 kilo trzeba wrzucić ,czasem droga z koleinami i przyda się większy prześwit ,

Co Wy na to http://oponykozak.pl/oferta-opon/letnie/dostawcze/195-70r15c

Edytowane przez baru0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś o czymś takim? - http://oponykozak.pl/opony/fulda/ecocontrol-hp/205-65r15/99/h/526827

Przynajmniej nie musisz się nad autostradowymi prędkościami zastanawiać a i komfort całkiem przyjemny z jazdy,dodatkowo ciche.


Opony dostawcze to nie jest dobry wybór do naszych autek, a różnica w nośności w sumie nie duża.

Tu masz jeszcze jeden link - http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/r=1/205-65-r15/in=1/99

To są gumki jak chcesz z sintry ciężarówkę zrobić.

Sam na podobnych jeżdżę i raczej nie narzekam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Baru0

195/70/15c mam dwie sztuki na tylnej osi typowa zimowe z "kolcami". ;)

 

Super opony. Dobry rozmiar.

Polecam. :)

Takie mam.

Tylko z pinezkami.

 

ea93834957abb6821448dd7180e9d2c8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciekMaciek

Zimę przelatałem na Savach S3 i były całkiem ok. Przód się już zjechał, ale dokupiłem za 150 PLN 2 sztuki z 6 mm bieżnika i na następny sezon jestem już gotowy. Na lato mam ContiEco na oryginalnych alusach i to będzie w sumie mój pierwszy kontakt z Continentalami, bo póki co wszystkie auta w mojej karierze jeździły na Yokohamach. Swoją drogą, Yoko to IMHO perfekcyjna opona - trzyma się jak przyklejona w zakrętach i jest cicha. Trochę szybciej się ścierają z uwagi na miękką mieszankę, ale nie można mieć wszystkiego :-).

 

Zdecydowanie odradzam Rikeny, jeśli ktoś ogląda się za budżetowymi gumami. We Fiacie moich rodziców zamontowane były przy zakupie i w 2 sezony zjechały się od nowych do zupełnych śmietników. Pozbycie się ich było ulgą!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz możecie mi powiedzieć jakie są oryginalne rozmiary opony dla mojej sinterki ,bo jeszcze nie wybrałem a w serwisach różnią się .

Jak ją kupiłem miała rozmiar 195 ,nie pamiętam indeksu nośności . 91 wystarczy ?

Edytowane przez baru0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Oryginalne powodują przeklamanie.

Wyświetlana jest nieprawidłowa prędkość i ilość kilometrów.

Dlatego lepiej założyć większe.

Podnieść profil aby zwiększyć obwód opony.

Przy okazji można zwiększyć rozmiar felgi. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broniu fabryka wypuściła autko na oponach 205/65R15. Opcjonalne były obręcze 16' i opony chyba 215/60R16..

Nośność powinna być powyżej 94. czyli można w tak zwanym rozmiarze XL, lub 99 - dla Vanów.

Tu masz przelicznik - http://www.opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/205/65r15/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc najprawdopodobniej zdecyduje się na 195/70R15 c ,zależy mi na większym prześwicie co w lesie ma znaczenie ,i niskich oporach toczenia ,rekordów prędkości nie będę pobijał .

Dla mnie 150 "to świat " :) .Bardziej liczyć będzie się przyczepność po trawie .A i przekłamanie będzie mniejsze ;) . Dzięki za link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności