Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Prośba o manual zdjęcia kierownicy. Muszę ją oddać do obszycia bo skóra powyłaziła w okolicy multimediów. Jak to zrobić krok po kroku, poducha itd...

:help:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Antarze akurat trzeba się wkłuć cienkim wkrętakiem od spodu kierownicy.

Wymagane jest trochę wprawy, aby trafić na zaczepy poduszki i je odblokować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jaro17
      Witam, potrzebuję wymienić kierownicę z powodu wysłużenia obecnej w mojej Astrze z 98r. niestety na necie znalazłem tylko egzemplaż z 99r. czy niczym się one nie różnią ? (Szukałem od razu z taśmą gdyż moja jest zerwana) W orginale posiadam kierownicę multifunkcyjną i taką też mam zamiar założyć. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez mathis99
      Witam,

Wymieniłem sobie wczoraj kierownicę w Astrze J. Ponieważ wcześniej miałem kierownicę bez przycisków multimedialnych, wymianie podlegała też taśma. Niestety przyciski w kierownicy nie działają. Podświetlają się, ale radio nie reaguje na żaden z nich. Moje pytanie jest następujące: Czy w Astrze J / Insigni i generalnie w Oplach z tej generacji przy wymianie na kierownicę multifunkcyjną potrzebne jest jakieś programowanie radia pod te przyciski? A może coś jeszcze jest potrzebne?
    • Przez budryk
      Witam,

Mam problem przy kręceniu kierownicą na postoju lub przy wolnej jeździe np. wyjeżdżam z garażu to przy kręceniu kierownicą czuję przeskok zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Co to może być ?
Partnerem serwisu: Fabryka kart plastikowych LiderKarty

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.