Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z gory przepraszam ze tak z buta wjezdzam ale potrzebuje potwierdzenia mojej tezy od bardziej doświadczonych.

Jak przekrecam kluczyk to mimo tego ze mam LPG pompa paliwa powinna się odezwac tak???

Nie daje znaku życia i tu moje pytanie się pojawia... Na ile prawdopodobne jest to ze poprzedni właściciel olal sprawę nie uzupełnił paliwa w zbiorniku i pompę po prostu trafił szlaq??

Czemu warto się przyglądać??? Ew zamówić z Polski bo kolega mi paczuszke szykuje i bym kupił nawet profilaktycznie co trzeba bo w hol ceny kosmiczne...

Bo w momencie gdy auto kupowalem było empty w zbiorniku a ze musiałem szybko być w Holandii to szybko tam się znalazlem ale poruszanie się po autostradach z 30litrowym zbiorniczkiem jest okrutnie nie komfortowe i muszę cos z tym zrobić... Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w cali 2.0 8v 96r pompa będzie wewnętrzną czy zewnętrzną?? Jest jakąś reguła bo jestem 160km od auta i nie mogę zagladnac do niego a chciał bym pojechać tam juz z częściami.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oke pompa zwarta wiec do wymiany bo pali bezpiecznik natomiast mam pytanko w oczekiwaniu na dotarcie pompy... Sprawdzilem napięcie na w tyczce i jest 9v nie powinno być co najmniej 12v ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wepnij w wtyczkę dla sprawdzenia mała żarówkę np od kierunkowskazów.

Powinna zaświecić gdy będziesz kręcił rozrusznikiem,

To co teraz mierzysz to może być efekt indukowania się z innego przewodu plusowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pamietaj ze ma sie zapalic ta zaroweczka jak kolego tu podal jak krecisz rozruszniiem a nie przy przekreceniu kluczyka w stacyjce na pierwszy poziom. Sama pompke te zmoesz stuknac puknac i podlaczyc pod 12V kabelkami to moze zaskoczy. Nie jest powiedziane bo potrafi sie pdowiesic choc nie czesto sie tak trafia. Generlanie zawsze mowie to z einstalacja gazowa jest to w baku powinno byc tak gdzies okolo polowy stanu benzyny. Jazda na rezerwie to nic dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi