Skocz do zawartości

Jak odpowietrzyć sprzęgło vivaro 2.0cdti


Gość Wieczor09

Rekomendowane odpowiedzi

Gość WEBSTER88

wojtekcichy dziękuję za odpowiedź;p


Jeszcze jedna sprawa, jak wciskam pedał sprzęgła na właczonym silniku to słuchac stuk jak wciskam jak auto jest zgaszone przy wcisnieciu nie słuchac pojedynczego stuku co to?? moze być?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość WEBSTER88

Stokrotne dzięki, jak uzupełnie olej to dam znać czy pomogło z tymi biegami, jeżeli nie to będe szukał dalej.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesadze by wymiana oleju( pamietaj 2.7 litra nie do przelewu) miala wieksze znaczenie dla wybieraka, jak napisal wesol porusza sie on na lozysku igielkowym ktore poniekad mastycznosc z woda i moze stanac co objawia sie w 80% problemem z wrzuceniem biegu tyle ze to dziala tak ze albo parzystych niemozna wbic albo nieparzystych, wtedy wd pod wybierak i po rozruszaniu smar w sprayu ale jesli niemozesz zredukowac z 3 na 2 to raczej sprzeglo zapowietrzone, ja kiedys doszedlem do takiego momentu ze po kilku godzinnej jezdzie na 6 biegu stawal mi pod gorkami i musialem schodzic do 4 a na zimnym 1 i 2 potrafily wejsc ze zgrzytem ale wyjezdzalem o 6 i wracalem po 22 wiec niebylo czasu az pedal sie polozyl na podlodze to odpowietrzylem na autostradzie trzesac sie ze ktos mi w dupe wjedzie kiedy bede pod maskasiedzial

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WEBSTER88

No widzisz ja mam tylko problem z 1 i 2 zacznę od oleju , i odpowietrzenia sprzegła później weźme się za grubsze naprawy czyli wyjęcie skrzyni.ale na to też muszę się przygotować finansowo:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co wyciagasz skrzynie? tam jedynie lozyska moga padnac (koszt okolo 6-7 stow) i od biedy sam zmienisz tylko taki fikusny sciagacz trzeba ale drogi nie jest

jesli lozyska maja dosc to poprostu slychac chuczenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WEBSTER88

a jak np mam zniwelowac luz na wybieraku?? sam WD i smary nic nie dają, nic lepiej , ;/


a jeszcze takie jedno pytanie odnośnie innego tematu , czy powyżej 2500obrotu przyśpieszanie jest czymś dziwnym?? bo tutaj jest kilka opini na ten temat, i jedni piszą że jest ok a drudzy że przepływka do wymiany, kolejna rzecz kolo 3tys obrotu przyspieszenie jest ale tak jakby przerywało falowało i nie wim czy tutaj nie ma wpływu sprzęgło. Ja jade na 1 do około 10/h a obroty rosną bez wzrostu prędkości. i tak patrząc to wszystko sprowadza się do Sprzęgła:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności