Skocz do zawartości

Videorejstrator


Gość Jareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem dylemat co do wyboru rejestratora, tylko nie rozumiem, dlaczego w dziale Mokki? Przecież te urządzenia nie są sygnowane do poszczególnych modeli.

 

Przenoszę.

 

Co do sedna tematu: google. Na przykład: http://www.net-ranking.pl/12340-rejestratory-samochodowe-ranking

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie dawno (parę miesięcy temu) zastanawiałem się nad takim zakupem. Jeśli chodzi wg mnie to absolutne minimum to produkty Mio za ok 500 - 600 zł. Są one najpopularniejsze na filmach z Rosji wrzucanych do netu. Jednak po zmroku już szału nie robi. Jeśli chodzi i świetne nagrywanie w dzień i w nocy to GoPro lub rejestratory za min 1000 zł. Nie przypominam sobie teraz modeli ale wystarczy trochę wygooglać temat i wszystko znajdziesz.

 

Edytowane przez marti_ns

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kwoty przeznaczonej na to urządzenie. Mio szału nie robi i bez awaryjne nie jest, potrafi zapisać plik którego nie otworzysz o nocy nie wspominając. Pamiętać trzeba o jednej rzeczy obraz z tego urządzenia nie musi być FHD bo nie służy to do oglądania filmów jak się jedzie do roboty tylko do zapisania sytuacji jak jakiś człek rozbija nam auto no i ewentualnie ucieka z miejsca. Czyli kamera musi rejestrować obraz z przodu jak i z tyłu oraz szeroki kont widzenia tak aby byłe widoczne boki. Druga sprawą jest czystość zapisu, w dzień to prawie wszystkie sprzęty ładnie nagrają obraz, problem jest z nocą na YT masz filmiki jak większość kamer nagrywa w dzień i w nocy. Sam dobierzesz odpowiedni sprzęt. Ważną rzeczą jest możliwość odczytu tablic rejestracyjnych, czyli rejestrator powinien tak nagrywać aby było można odczytać tablice. Co gps nie myśl że zawsze dobrze działa, w większości tego typu urządzeniach jest problem z anteną która powinna być na zewnątrz pojazdu a sygnał raz jest raz nie, a jego dokładność też pozostawia wiele do życzenia no i kwestia prędkości z jaką się poruszasz( abyś bata na własną dupę sobie nie ukręcił) Ja montowałem czterokanałowy z gps bx 4000 do kilku aut głównie firmówek i jestem pod wrażeniem ale jego cena jest trochę kosmiczna. Większość klientów przyjeżdżających posiada tanie chinole do paru stówek i są zadowoleni. Wiec sam musisz wybrać czego i za ile szukasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość silvo44

G1WH wystarczy, możesz mieć dwie w budżecie 500 - marti_ns ma trochę racji, ale nie do końca .. Drogi sprzęt niekoniecznie musi nas zadowolić..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Gdyby ktoś był zainteresowany na banggood jest obecnie promocja na wideorejestratory. Jeden z lepiej ocenionych widerejestratorów w budżecie do 500 zł wraz z filtrem CPL jest do kupienia za 324,64 zł

 

Kod zniżki: c7b421

 

Pamiętajcie by dopłacić 6,15 zł do Priority Direct Mail

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na Viofo WR1. Sama kamera nie jest może jakąś szczególną kamerką, ale dobrze sobie radzi i do brak LCD rekompensuje całkiem sensownie działająca aplikacja na smartfony.

 

Dodatkowe informacje dot. kamerki:

 

http://viofo.com.pl/oferta/kamera-samochodowa-WR1

https://www.wideorejestratory24.pl/kamera-samochodowa-viofo-wr1-wifi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam kiedyś przymierzałem się do tej kamerki. Bardzo fajna kamerka, ale z tego co kojarzę to miała jakieś problemy, gdy temperatura w aucie była zbyt wysoka. Chodzi o nagrzewanie się wnętrza pojazdu latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności