Skocz do zawartości
DESTROYER

pełna historia serwisowa opel movano vin

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktos ma mozliwosc podeslania pelnej histori serwisowej samochodu dostawczego opel movano wolmrf4eeab018929 ? czy tylko wizyta w aso ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ASO jest gratis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam podepnę się .

Czy muszę jechać do aso na sprawdzenie bądź wymianę oleju żeby za darmo podali mi historię??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W aso gratis? Wzieli ode mnie 30 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30 zł to pieniądz niewielki a historię masz.To pewnie jest ta przysłowiowa złotówka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście stałem przy biurku gdzie klient przekazywał auto na bezpłatną kontrole stanu a doradca sprawdzał historię serwisową. Widać jest aso i aso...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ArKos bo to jak mówią państwo w państwie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno kupowałem auto z końca 2006 r i przebiegiem 101tyś km.. Pomyślałem więc może w aso zweryfikuję przebieg. Od razu w oplu powiedziano mi że to kosztuje 30 zł. Facet z podbitym okiem poprosił o win, powiedział mi przy jakim przebiegu i kiedy ostatnio moja astra była w aso, powiedział że mocowanie chłodnic było poprawiane i cim. Chciałem by wydrukował mi historię, - nie ma możliwości.Tylko czytają co im powie kompiuter.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmmm.

Pan chciał kupić Corsę. Szkoda mu było kasy, bo stare auto, więc poprosił o kontrolę stanu - jest darmowa. Z takiej kontroli robią ROT (raport oceny technicznej) zawierający stan prawie wszystkiego w aucie - jest to wyznacznik kondycji samochodu. Dodatkowo Pan zapytał, czy jest możliwość ustalenia, jaki auto ma przebieg i czy było serwisowane. Doradca serwisowy wrzucił na bęben i pokazał Panu historię zarówno z Niemiec jak i z Polski. Nie było mowy o żadnym 30 zeta... Stałem przy biurku, bo to ja wykonywałem tą kontrolę stanu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to u mnie po 2 telefonach do aso wyglada to tak : w aso opel marimex myslenice opel powiedzieli mi 300zl za sprawdzenie + obecnosc wlasciciela pojazdu badz oswiadczenie wlasciciela pojazdu o zgode na sprawdzenie histori, w aso opel krakow za darmo + musi byc wlasciciel obecny.... bardzo dziwne to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tacy są ludzie.Jeden pomoże i doradzi a drugi gdy poczuje możliwość zarobienia to drze skórę aż do kości.

W ogóle dziwi mnie mimo wszystko fakt że musi być właściciel. Eh szkoda nerwów:.Państwo w Państwie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jarek78

jak chciałem historie to nie chcieli w serwisie ani dać ani sprzedac bo twierdzili, że musi być właściciel auta, więc musiałem szukać na necie na

xxxxxxxxx -znalazłem sprawdzanie historii w ASO na maila ale pare zł wzieli z tym, że historia jednak przydała się bo auto miało "troche" inny przebieg! : SMILE :

Wymoderowano...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

troche inny znaczy 200k wiec nie nadawal sie do jazdy?

niedawno kupilem 2.5 letnie auto od dealera z przebiegiem 220k i gdybym zaslonil licznik to dal bys mu 40 - 60 k km, zero zniszczen na elementach ktore niby powinny sie wycierac itp, wazniejsze od przebiegu jest gdzie to jezdzilo i po czym, oczywiscie vin sprawdzalem ale szczerze to nawet mi by sie nie chcialo jechac 8-9 km do aso skoro moglem wyslac smsa za 12zl...

poza tym mialem kiedys chevy epice w ktorej 2x padl czujnik abs zintegrowany z piasta, auto na gwarancji wiec do aso, za pierwszym razem tradycyjnie wpis do ksiazki i bazy danych a za 2 facet wyskoczyl z tekstem

wiesz przy sprzedazy ludzie czesza historie auta i wydaje sie byc podejzane jesli usterka powtarza sie kilkukrotnie wiec jesli chcesz to mozemy zrobic wymiane oleju z wpisem bo i tak niebawem musisz by utrzymac gwarancje a co do piasty wbije ci przeglad ukladu hamulcowego.....

nie wiem jak oni to zrobili ale wymienili piaste bez wpisu a zamowili czesc z korei, wymienili olej z filtrem i w historii mialem tylko 1 wymiane piasty

moje obecne auto mialo nieudana probe wlamu do komory silnika, zostal wyrwany grill i przeslona chlodnic ktora otwiera sie po nagrzaniu silnika, teoretycznie niewiele to zmienia w cieplym klimacie ale jej niema i niema tez zadnego wpisu do historii servisowej na ten temat, dealer poprostu wywalil resztki przeslony kupil grilla i wszystko w temacie, tyle ze jak bralem auto to mi o tym powiedzial tlumaczac szczegulowo co i jak a mi za bardzo to nie przeszkadza bo zjechal z ceny na ten kawalek plastiku a jesli bylby wpis to musial by zjechac na caly zderzak raczej a polowa kupujacych bylaby prawie pewna ze auto po dzwonie

tak wiec kolego dobry mechanik jest lepszy niz vin chociaz w twoim przypadku chodzi o to ze jak placa to trzeba pisac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi