Skocz do zawartości

Prośba o rozkodowanie numeru VIN


Gość Dzar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To sobie rozkoduj czytając poprzednią stronę tego tematu.

Ciężko poczytać, lepiej być leniem...

 

Typ Silnika: Z18XE Znaczenie VIN:

W0L:General Motors 0:Pojazd Nie Specjalny Z:Vectra C:Vectra F69:4 Drzwiowy Limuzyna 3:2003 1:Rüsselsheim 063650:SERIAL NUMBER

 

2BU = FARBA ZEWNĘTRZNA,PATRZ TABELA FARB W PRZEDMOWIE DO KATALOGU MODELU 2H9 = SILNIK BENZYNOWY 18 2J8 80I = WNĘTRZE-CZARNY 80X = WYKOŃCZENIE WNĘTRZA NADWOZIA-CZARNY 80Y = WYKOŃCZENIE PŁATU DRZWI,CZARNY A51 = PRZEDNIE SIEDZENIE KUBEŁKOWE A53 = SIEDZENIE PRZEDNIE,PASAŻERA,6-FUNKCYJNA OBSŁ. RĘCZNA AH4 = FOTEL PRZEDNI,KIEROWCY,RĘCZNY SZEŚCIODROŻNY AY0 = PODUSZKA POWIETRZNA,DACH,PRZÓD B76 = DLA PRZYRZĄDÓW Z CZARNYMI TARCZAMI BA9 = POJEMNIK ZIMNA BD8 = WYPRASKA,ZESPÓŁ,DACH,W KOLORZE NADWOZIA C77 = WENTYLATOR,POWIETRZE WYMUSZONE CJ2 = STEROWANIE KLIMATYZACJI CT3 = DLA NIEMIEC CT3 D09 = PODŁOKIETNIK,PRZEDNI,ŚRODKOWY DDG = LUSTERKO,ELEKTRYCZNE,PRAWE-LEWE DT4 = POPIELNICZKA I ZAPALNICZKA (PAKIET DLA PALĄCYCH) FX3 = PROGRAM STATECZNOŚCI ELEKTRONICZNEJ FY2 = PRZEŁOŻENIE KOŃCOWE PRZEKŁADNI GŁÓWNEJ 3.74 JL9 = ABS K60 = ALTERNATOR,100A LHD = KIEROWNICA PO LEWEJ M25 = RĘCZNA SKRZYNIA BIEGÓW,5 BIEGOWA,TYPU F17 MM3 = UŻYWANY(-A,-E) Z RĘCZNĄ SKRZYNIĄ BIEGÓW N46 = KOŁO KIEROWNICY,CZTERY SZPRYCHY NC0 = WYPOSAŻENIE,UNIA EUROPEJSKA NT4 = EMISJA SPALIN,EEC 05 NW9 = STEROWANIE TRAKCJI ODN PY3 = KOŁO,JEZDNE,STALOWE,61/2JX16 QFA = OPONY,215/55 R 16-93H QQ5 = DLA KOŁA ZAPASOWEGO O PEŁNYCH WYMIARACH SVB = UCHWYT NA NAPOJE, TYLNY T6C = PŁYTA WYKOŃCZENIA,WEWNĘTRZNA,STANDARDOWA,WARIANT 1 TN6 = AKUMULATOR,55AH U08 = UŻYWANY(-A,-E) Z KLAKSONEM WIELOTONALNYM U3A U66 = GŁOŚNIKI,7 U91 = ANTENA KRÓTKA,DACH,RADIO UEC = WSKAŹNIK CZUJNIKA AUTOMATYCZNEJ RECYRKULACJI POWIETRZA UJ3 UY8 = RADIO,CDR 2005 VG2 = WOSK ZABEZPIECZAJĄCY,USUNĄĆ W1Y = DLA PRZYPADKU STEROWANIA RADIA NA KIEROWNICY W2N = LITERNICTWO,BOCZNE,USUNĄĆ W4Y W6U = WYKOŃCZENIE,TKANINA,STANDARD,WARIANT 2 W8X = CZĘŚCI DODATKOWE,INSTALACJA RADIA XA3 = OPEL XG3 = DLA NIEMIEC Z0F = DLA NIEMIEC Z0J = COMFORT Z1F = PRĘDKOŚCIOMIERZ KM/H

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proze o rozkodowanie mi nr VIN. Nabardziej interesuje mnie kod lakieru. Pozdrawiam

 

W0L0XCF0836001906

 

Pisze kod farby 2AU - patrz katalog farb... Jest to w kodach RPO/POC.

 

Wujek google mówi, że 2AU to kod 155 czyli Star Silver III Met. W sieci jest katalog farb.

 

tu znajdziesz wszystko na temat swojej corsy

http://www.opel-infos.de/modelle/corsa_c5t.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sirbielu88

Witam.

Znalazłem dosyć ciekawą Astre :) Mam VIN i bardzo bym prosił o pomoc w uzyskaniu jakiejś wiedzy przy pomocy VIN :).

VIN :WOLOAHL6765191153

Bardzo dziękuję za pomoc

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od razu mówię że przeglądałem wcześniejszą stronę, ale przyznam się że się nie znam zbytnio i połowę informacji nie rozumiem. Z tego względu proszę o pomoc i sprawdzenie czy w mojej astrze o nr VIN W0L0AHL3572236024 jest zamontowane ESP i czujnik deszczu. Przygotowuje się do batalii z komisiarzem gdyż zauważyłem że za bardzo "upiększył: opis pojazdu. Z góry dziękuję za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę może nie na temat ale jako ciekawostkę :-) po wymianie szyby przedniej w Sintrze , tą "kratkę " nad lusterkiem jedni uważają za podgrzewanie szyby inni za różnego typu czujniki . Jak im mówię ze to jest antena do radia to pytają czy sam sobie założyłem i gdzie można kupić :-) to w sumie nic dziwnego ze jacyś "domorosli" handlarze wypisują głupoty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli jest czujnik to przeciez widac sensor

na pierwszym biegu wycieraczek powinny zrobic 1 cykl i czekac na deszcz,wiec piora wycieraczek w gore i do testu,po polaniu woda szyby wycieraczki powinny ruszyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności