Skocz do zawartości

Przewód wąż gumowy wychodzący z pokrywy zaworów.


Gość petro_m

Rekomendowane odpowiedzi

Mi rozerwało ten przewód . Jaki numer oem ma ten przewód ?

Edytowane przez brak
.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Może masz zapchana odmę , zabetonowało w którymś miejscu a tam ciśnienie swoje zrobiło 

I na foto jest litrowy motor z corsy i Agili a nie Antara 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to jest pół silnika przecież...

 

Każdy jeden post Pana "brak" jest z dupy, jakby ćwiczył naszą spostrzegawczość i czujność.

Płacą mu za to, czy po prostu przegryw życiowy chce się wyżyć na forum?

 

Prawda Panie "brak"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam Grzechu , ja tam więcej wiary w ludzi mam . Zakładam że Pan brak ma i antare i corsę , lub poprostu w antarze odma wygląda tak samo , tzn wychodzą dwa węże .  Problemem Pana braka jest to że te antary to takie nie wiem co. Niby znajome .... Ale tylko z pojemności, coś tam koreańce palce maczali, coś tam rozwiercone oplowskie silniki. No i zbyt wiele tych gablot nie jeździ w porównaniu do astr,cors , zafir meriv i innych. Nie dziwię się że chłop jak ma coś do tego znaleźć to mu mózg w poprzek staje , jak ja w najbardziej popularnych markach i modelach potrafię osiwić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Marcin 83 napisał:

  Problemem Pana braka jest to że te antary to takie nie wiem co. Niby znajome .... Ale tylko z pojemności, coś tam koreańce palce maczali, coś tam rozwiercone oplowskie silniki. No i zbyt wiele tych gablot nie jeździ w porównaniu do astr,cors , zafir meriv i innych. Nie dziwię się że chłop jak ma coś do tego znaleźć to mu mózg w poprzek staje , jak ja w najbardziej popularnych markach i modelach potrafię osiwić.

Edytowane przez Marcin 83

A może sprzedać i kupić coś normalnego?

Antara, antara....

Wieczne kłopoty

Może lepiej sprzedać  i coś innego zakupić?

Są fajne oferty :))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy odzew w moim temacie człowieka "ja37" jest beznadziejny, już mu kiedyś dobitnie odpisałem w poście i na pryw.  ale w dupie go coś gryzie i się powstrzymać nie umie, żeby coś w moich tematach nienabruzdzić i głupiego nie napisać, bez pożytku prymitywny cham niezbyt inteligentny, jak już wspomniałem bez pożytku. 

 

Nie chcę się złościć na nikogo i za wszelkie podpowiedzi i uwagi jestem wdzięczny, lecz oczekuje odrobinę rozsądku wyrozumiałości i spostrzegawczości bez ubliża mi. Jeśli kogoś jeszcze aż tak irytują moje pytania, mogę swoje konto bez żalu usunąć, mam jednak nadzieję, że i moje problemy komuś w czymś pomogą. 

Umieściłem w poście chyba  z 2015r. dotyczące właśnie tego przewodu jak w temacie  pytanie ze zdjęciem dotyczące silnika Z12XEP między innymi silnik spotykany tak właśnie w Corsie. (NIC TU NIE JEST Z DUPY, TYLKO KTOŚ TU INTELIGENCJA BŁYSKA JAK WALDUŚ Z KIEPSKICH) .

 

Pytanie jest nadal aktualne, choć zapewne jak sam czegoś tam nie rozbiorę to się nie dowiem wątpię, że to od starości lub mocnego zgięcia i temperatury, coś się przytkało, nie wiem co jest na dole do czego to jest wpięte ?  Mogę potwierdzić, że miałem problem z majonezem w tym silniku i mieszanie się oleju z płynem chłodniczym,  po wymianie rozrządu i uszczelki problemu  nie ma , choć może być problem z odmą, problem w tym silniku jest taki, że ta odma jest razem z pokrywą zaworów a koszt to około 400 zł więc jej nie wymieniłem. Przewód, który jest pęknięty kiedyś czyściłem, ale nie cały, bo był od góry tylko zawalony majonezem, może coś było poniżej, nie jest łatwo go ściągnąć od dołu dojście dość tragiczne i odpuściłem, teraz jednak będę musiał zajrzeć głębiej i to jest kolejne pytanie jak ściągnąć ten przewód od dołu . 

Pozdrawiam wszystkich pomocnych użytkowników tutaj. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności