Skocz do zawartości

Żarówki +130% ?


Gość Najtel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem zielony w żarówkach, zawsze kupowałem najzwyklejsze H7, a teraz zastanawiam się nad jakimiś lepszymi żeby poprawić widoczność w zime.

Znalazlem dość ciekawą opcje, a mianowicie coś takiego:

http://allegro.pl/nowosc-philips-2-x-h7-x-treme-vision-130-f-v-i4854441117.html

 

Tylko pytanie, czy to w ogole pasuje do sintry i czy nie bedzie za mocne, czy nie wypali odlbysnika i nie stopi reflektorów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3700 niby ma barwa to nie wiem czy dużo ci polepszy tą widoczność niż zwykła. Za tą kwotę można naprawdę kupić dobre żarówki, nie mówię że te są złe natomiast możesz się jeszcze porozgladac i może wypatrzysz coś równie ciekawego.

To nie 100W żeby coś ci wypaliło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jedno ale tych zarowek

krotka zywotnosc

ja mam z tej serii ale 60%

sa o wiele lepsze od zwyklakow

i to chyba najlepszy kompromis

miedzy swiatlem i zywotnoscia

ponad rok i jeszcze swieca

te 130 nie wiem czy tyle wytrzymaja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekhood

To może ja się wypowiem bo mam sintrę :P Kup H4 ;)

 

A temat i porównanie żarówek zaraz znajdę...


O, tutaj.

http://forum.opel24.com/topic/16234-swiatla-w-sintrze/page-13

 

Najlepsze/sprawdzone przeze mnie to Osram Nightbraker, ale z Osrama bardzo ładnie świecą jeszcze CoolBlue, bardzo jasne światło dają.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytalem ze te 120 czy 130% wiecej to chodiz oto ze pryzzady jakeis tam luksometry itp gajgery wykazuja wlansie jakies tam takie wlansie ilosci więcej w pomiarach. Jednakze nie musi sie to pokrywac z subiektywną roznica miedyz tradycyjna zarowka a taka niby +120%. Mzoe byc tka ze czysto subiektywnie np na 100 osób stwierdzi ze wiecej swiatla jest o jakies tylko 10% czy nawet mniej. Tak smao odczucia z za kółka moga byc neico rozczarowujace. Sam ostanio zmienilem na tungsrama na te +120%. Jakiejs wielkiej roznicy nie poczulem niby aczkolwiek ostatnio jechalem to wydaje mi sie ze w nocy cos tam jest lepiej. Czy t warte tej kasy?? Nie wiem. Ponoc nie przepalaja sie te tungsramy tak czesto ale sie zobaczy w praktyce. Zwykle tungsramy H7 to koszt 7 zl/szt a te +120% to okolo 22 zl szt. Przy okazji zakupów zarowek zakupilem sporo innych i dla siebie i dla żony i dla ojca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zastanawiam sie jeszcze nad jakimis z b.jasna biala barwa, ale nie niebieska. Mozecie cos jeszcze polecic ? Moze niekoniecznie kupie te Philipsy, tylko cos innego, bo z tego co teraz patrze to one swieca na dosc zolty kolor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtel bez przekaźników (których sintra nie ma) - to wypalisz pająka.

Przeczytaj co Kacper Ci wstawił.

My już wszyscy modyfikację z przekaźnikami przechodziliśmy i na światełka nie narzekamy.

Sintra ma H-4, chyba że autko masz już po przeróbkach reflektorów i tu bym szukał problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności