Skocz do zawartości

wyciekające paliwo z okolicy kolektora wydechowego?


Gość głowacz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość głowacz

Witam. zakupiłem niedawno Omegę B fl z rzekomo uszkodzonym wtryskiem
Wyglądało to tak że lało się paliwo z tył silnika gość twierdził że z wtrysku, że podobno ktoś to sprawdzał mu itp też mi się podobnie wydawało tylko nie pokoiło mnie czemu leje się to aż na drugą stronę... ?
dziś się wziąłem za zabawę z Omegą i ;
zmieniłem listwę wtryskową, po założeniu zakupionej chodziła nierówno i nadal się lało niestety nie z listwy:/
założyłem starą i chodzi na niej bardzo ładnie, lecz problem tkwi w wycieku który jest nadal
mianowicie zlokalizowałem że wycieka z pod kolektora wydechowego? na ostatnim cylindrze niewiem co może jej być ktoś ma jakiś pomysł?
na nowej listwie chodzila nie równo i wyciek też był obecny na starej chodzi i chodziła ok! czy możliwe jest żeby paliwo wyciekało z lekkim ciśnieniem nawet z kolektora wydechowego? czy może prędzej z tego czujnika z tył silnika?
Ktoś coś?

Edytowane przez głowacz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość głowacz

6910907800_1458290569_thumb.jpg 2607951500_1458290571_thumb.jpg 8196251300_1458290572_thumb.jpg 9497214700_1458290574_thumb.jpg


i sprawa ma się tak wyciągnąłem listwę wtryskową aby sprawdzić jak wtrysk podaje paliwo
wyglądało następująco:
po przekręceniu na zapłon 4ty wtrysk (podpinane kilka) cały czas tak samo leje jak wściekły
podczas kręcenia już rozrusznikiem pozostałe 3 ładnie lekko rozpryskują paliwko, a ten 4 leje jak wściekły zaznaczam że zakładałem kilka na jego miejsce i leje cały czas tam na 4tym z tąd wyciek nadmiaru aż na kolekor mi się widzi bo nie przepala tego
pytanie co teraz?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6910907800_1458290569_thumb.jpg 2607951500_1458290571_thumb.jpg 8196251300_1458290572_thumb.jpg 9497214700_1458290574_thumb.jpg

i sprawa ma się tak wyciągnąłem listwę wtryskową aby sprawdzić jak wtrysk podaje paliwo

wyglądało następująco:

po przekręceniu na zapłon 4ty wtrysk (podpinane kilka) cały czas tak samo leje jak wściekły

podczas kręcenia już rozrusznikiem pozostałe 3 ładnie lekko rozpryskują paliwko, a ten 4 leje jak wściekły zaznaczam że zakładałem kilka na jego miejsce i leje cały czas tam na 4tym z tąd wyciek nadmiaru aż na kolekor mi się widzi bo nie przepala tego

pytanie co teraz?

idź dalej od wtrysku po sterownik...bardzo ładnie piszesz z tąd nawet dajesz spację nie każdy doszedł do tego levelu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności