Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiada Merive A z 2005 Roku wcześniej miałem Laguna II gdzie było oświetlenie pod nogami w momencie otwarcia drzwi oraz zapalenia się świateł w podsufitce czy ma ktoś pomysł jak dorobić takie oświetlenie ? Może ktoś już dorabiał ? Gniazda na żarówki T5 w razie czego mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co tutaj myśleć?

Pociągnij przewody od oświetlenia kabiny na dół i oświetlaj co i jak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A w drzwiach nie ma stycznika albo coś i nie łatwiej było by stamtąd ciągnąć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź Adama jest niejasna, nieczytelna, bełkotliwa? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale pytam o alternatywę nie jednym forumowiczem forum żyje ktoś inny też może się wypowiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Acha... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Posiada Merive A z 2005 Roku wcześniej miałem Laguna II gdzie było oświetlenie pod nogami w momencie otwarcia drzwi oraz zapalenia się świateł w podsufitce czy ma ktoś pomysł jak dorobić takie oświetlenie ? Może ktoś już dorabiał ? Gniazda na żarówki T5 w razie czego mam.

I jak wyszlo z podswietleniem? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety pogoda nie sprzyja dłubaniu a dodatkowo pracuję od 6:00 do 17:00 i jest już ciemno, pewnie ruszę z tematem na wiosnę dodatkowo znalazłem na portalu aukcyjnym coś takiego jak światłowód i chcę z nim spróbować się pobawić :)
Link do aukcji http://allegro.pl/2m-swiatlowod-el-wire-ambient-pasek-jak-tasma-led-i6975876511.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo, nie wiedzialem , ze taki tani jest ten swiatlowod. Ostatnio taki bajer widzialem w Peugeot 508. Za nim kierowca wlaczyl auto pomyslalem sobie, kto mogl tak oszpecic auto, bo gdzie niegdzie wystawala ta pasma z wneki, ale jak wlaczyl auto, to efekt calkiem ciekawy byl w dzien - nie wiem jak w nocy ale pewnie lepiej. Ciekawe, czy w Mery znajdziesz miejsce w boczkach na wcisniecie tego.

Jesli chodzi o podswietlenie nog to ta opcja w ogole sie nie sprawdzi.

Ja w w 2010 roku w passacie zamontowalem krotkie listwy 3 diodowe (ok 8cm) i efekt byl calkiem niezly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, ja mam lampki po starym aucie ( laguna II ) i chcę je wykorzystać, a światłowód jeszcze nie wiem gdzie puszczę zastanawiam się nad dwoma wariantami jak w załączniku.

post-55842-0-65808700-1516362820_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi