Skocz do zawartości

Jaki koszt reperaturki ?


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marian_WaWa
W dniu 7.12.2018 o 14:53, Fan_Opla73 napisał:

Nie dawno brat robił tej samej wielkości element, wyszło go blisko 1800zł na dolnym śląsku.

Drogo jak na dolny śląsk, z 200 dałoby rade jeszcze zdjąć za dobrą usługę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Marian_WaWa napisał:

Drogo jak na dolny śląsk, z 200 dałoby rade jeszcze zdjąć za dobrą usługę.

nie ma takiej opcji, dobra robota to zawsze dobra cena i wcale nie znaczy ze niska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Macro358 napisał:

nie ma takiej opcji, dobra robota to zawsze dobra cena

A szczególnie ta w programie ,,Będzie pan zadowolony,,

Za wymianę bezpiecznika i polutowanie 150-200 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Heyka,

 

 Mam prośbę o Waszą radę, gdyż nadkola opisane w 1 poście mam już przygotowane, wyszpachlowane i wyszlifowane do malowania, ale z uwagi na ciągły deszcz, później przygotowania świąteczne, pracę jeszcze ich nie pomalowałem - po prostu jeździłem z takimi wyszlifowanymi. Przez co zauważyłem ostatnio, że waniliowy kolorze szpachli zaczyna łapać odcień rdzawego nalotu. Czy przez to, że ta szpachla w żaden sposób nie była zabezpieczona żadnym lakierem ?

 

Całe nadkole wykonałem w następujący sposób:

- zdarłem druciakiem założonym na wkrętarce rdzę, miejscami blacha przeżarta na wylot, dość spore ubytki

- całość nadkola zmatowiłem papierem o gradacji 40, 60

- ubytki uzupełniłem żywicą z włóknem (2 warstwy)

- zeszlifowałem

- położyłem szpachlę z włóknem

- zeszlifowałem

- położyłem szpachlę wykończeniową

- wyszlifowałem w taki sposób, że jest idealnie gładka, żadnych wgłębień nic

- około miesiąc auto tak jeździło 

 

Nie chciałem psikać byle jak, gdyż zależało mi by dobrze zabezpieczyć pozostałe elementy karoserii i wnętrza a w dodatku musiałem też zwrócić uwagę na sprzyjającą pogodę - a tej mi brakowało. Myślę, że mogłem kupić taki separator rdzy i po zeszlifowaniu pomalować tym nadkola, kiedyś widziałem takie coś w tvn turbo. Szczerze mówiąc pracę chciałem troszkę odwlec aż pogoda będzie ładniejsza, bo jedyne miejsce, gdzie mogę lakierować to miejsce pod chmurką :)

 

Postaram się w wolnej chwili trzasnąć fotki tego nalotu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności