Skocz do zawartości

Klapa bagażnika Astra k raz się otwiera raz nie !!!!!!


Gość filozof33

Rekomendowane odpowiedzi

Gość filozof33

Panowie mam sprawę mam Astrę k z 2016 roku i od 3 tygodni narodził mi się problem z klapą bagażnika. A więc tak otwieram bagażnik po otwarciu auta zamykam bagażnik i już się nie otwiera, ale po jakimś  czasie znowu to samo, albo po krótkiej jeżdzie to samo. Sprawdzam bezpieczniki są ok, sprawdzam zamek na krótko i działa , mikro styk jeśli raz otwiera to chyba  !!!!! też , ale sam już nie wiem. To postanowiłem jechać do elektryka zajechałem otworzyłem klapę  i myślałem ,że tylko raz , a tu zdziwienie zamykam i otwiera i tak kilkanaście razy , szczena mi opadła czerwień na twarzy i konsternacja przed elektrykiem ,że mu dupę zawracam, to zawinąłem ogon i do domu bo w sumie super ,że działa . I tak było przez tydzień dobrze i znowu to samu działa raz tylko po otwarciu auta. Rozebrałem znowu klapę i zauważyłem  na klapie kostkę( pierwszy raz taką widzę , że się ją rygluje i nie można jej rozłączyć ) , gdzie idzie wiązka kabli do zamka , świateł i wycieraczki, a rozłączę ją  zobaczymy co będzie i tak otworzył się zamek, ale tylko raz !!!!!! jak znowu rozłączyłem tą kostkę zamek znowu daje oznaki życia i tak za każdym razem, ale tylko po rozłączeniu . Mam mega mętlik w głowie nie mam pojęcia co zrobić ???? Ma ktoś jakiś pomysł ???!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filozof33

nie sprawdzałem, kurde , ale tam wygląda jeszcze jak nowizna, może faktycznie sprawdzę,  już się zapisałem do elektryka bo te sprawy to dla mnie czarna magia, ale dzięki za podpowiedz, zobaczę jutro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze piny we wtyczkach posprawdzał czy nie zaśniedziałe. Trochę za nowe auto, żeby już kable przegniły. Jednak nie można wykluczyć wszystkiego. Teraz wilgotna pogoda to różne kwiatki mogą się zdarzyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Fan_Opla73
7 godzin temu, topiq napisał:

Ja bym jeszcze piny we wtyczkach posprawdzał czy nie zaśniedziałe. Trochę za nowe auto, żeby już kable przegniły. Jednak nie można wykluczyć wszystkiego. Teraz wilgotna pogoda to różne kwiatki mogą się zdarzyć.

Zgadza się, nie ma opcji żeby kable przegniły. Ale jeśli tak to może oznaczać ze gdzieś może być nieszczelność spora.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fan_Opla73 napisał:

Ale jeśli tak to może oznaczać ze gdzieś może być nieszczelność spora.

 

 

A gdzie ty możesz widzieć nieszczelność?

W przewodach?

Zgnicie nie ale przerwanie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności