Skocz do zawartości

Astra F Imo


Gość Damian5589

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Damian5589

Witam panowie po długiej przerwie mam takie pytanie wymieniłem ostatnimi czasy stacyjke bo stara mi sie rozleciała 

W starej miałem tylko 1 kluczyk z transponderem przełożyłem go do nowego kluczyka w nowej stacyjce są dwa kluczyki jeden mam z trandponderem i auto chodzi a drugi bez rzecz jasna bo stary był tylko jeden kluczyk to i był 1 transponder

 

Moje pytanie brzmi czy idzie jakoś ten drugi kluczyk zaprogramować bez transpondera?.

 

Jeżeli nie ma takiej możliwośći to mogę wsadzić jskiś inny z innej astry transponder do drugiego kluczyka i zaprogramować imo i jak to zrobić ?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem klon transpondera u klucznika - gościu dorabia klucze - też miałem tylko jeden transponder koszt ok 30pln.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Damian5589 napisał:

Moje pytanie brzmi czy idzie jakoś ten drugi kluczyk zaprogramować bez transpondera?.

 

 

Astra f więc ja bym już nie kombinował.

Kto ci to auto ukradnie?

Wyjmij pestkę z kluczyka , przyklej ją np. izolacją do pętli Immo i możesz używać obydwa kluczyki.

Za darmo a wszystko działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian5589
1 godzinę temu, rafalgrzegorz napisał:

Ja zrobiłem klon transpondera u klucznika - gościu dorabia klucze - też miałem tylko jeden transponder koszt ok 30pln.

 

Dzieki za info

 

1 godzinę temu, adam1954 napisał:

 

 

Astra f więc ja bym już nie kombinował.

Kto ci to auto ukradnie?

Wyjmij pestkę z kluczyka , przyklej ją np. izolacją do pętli Immo i możesz używać obydwa kluczyki.

Za darmo a wszystko działa

 

ale proste nie pomyślałem zupełnie o tym dzięki za podpowiedź 

nie chodzi mi o ukradniecie  bo tak jak piszesz tego się nie obawiam

 tylko z mojego autka korzysta jeszcze jedna osoba i chcielibyśmy mieć każdy swój osobny klucz :)

Dzięki za pomysł na pewno tak zrobię :)

 

Dzięki za pomoc chłopaki temat do zamknięcia 

Edytowane przez Damian5589

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności