Skocz do zawartości

Corsa C 1.3 CDTI co to za dźwięk ?


Gość impress

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Gagarin napisał:

A w czym ci przeszkadza?

A czy ja napisałem że mi przeszkadza?

Są niestety lepsze preparaty niż nafta .

Nafta to 100 % nafty .

A penetratory to 90 % nafty i środek ją wspomagający.

9 godzin temu, Gagarin napisał:

Czytając niektóre twoje posty...

O co ci chodzi?

Co masz do moich postów>

Co masz na myśli?

 

9 godzin temu, Gagarin napisał:

ma kupować wymyślony środek 3x droższy

 

Gdy kupi taki środek to też go będzie miał potem w domu i będzie na pewno szybciej działał niż sama nafta.

I może się przydać do czegoś innego lub do następnych zapieczonych elementów

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdy kupi taki środek to też go będzie miał potem w domu i będzie na pewno szybciej działał niż sama nafta.

I może się przydać do czegoś innego lub do następnych zapieczonych elementów

 

 

Z pewnością będzie pod blokiem ludziom Wtryski wyciągał albo zalewa nakrętki podczas wymiany zawieszenia i czekał kilka dni zamiast użyć wd40

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Czy wymieniać w dwóch wytryskach jak będą wyjęte ? Czy tylko ta uszkodzona ? Czy wszystkie cztery ?
Koszt nie duży a będziesz miał z głowy. Wymień wszystkie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gagarin napisał:

Z pewnością będzie pod blokiem ludziom

 

 

Ja gdy garażu nie miałem to tak robiłem.

Silnik  w jednym aucie, skrzynię w drugim wyciągałem pod blokiem .

Więc w czym masz problem?

Jeżeli ja dałem rady to inny też da rady.

2 godziny temu, Gagarin napisał:

albo zalewa nakrętki podczas wymiany zawieszenia i czekał kilka dni zamiast użyć wd40

 

O czym ty piszesz?

Wurth działa szybciej niż WD 40 a już nie mówię o nafcie.

W ciągu max godziny odpieka to do czego WD40 nawet nie tknie po kilku godzianach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wrysk wyjdzie bez psikania preparatami. A jeśli dany wtrysk nie chce wyleźć to się go bombą traktuje. Taki młotek udarowy potocznie w warsztatach mówią bomba. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w corsie d  a13dtc  w zimie  dni  od zera w dol  problem z pracą na zimnym   i przypadkowo zauwazylem w tygodniu ze  spod wtrysku cyka 

i zapach spalin ponad to  jak byla mapa robiona zauwazylem ze wtryski miejscami zamienione   czyli ktos juz cos ......wiec zakodowalem jak trzeba.

dzis chcialem te podkladki wymienic  i wtrysk siedzi jak w betonie takze   robie sciagacz bo bez nie ma opcji .jak  przepuszcza podkladka  to wtrysk jak przyspawany  .

pare lat temu tez robilem sciagacz ale poszedl  gdzies ze zlomem  ale dal rade ....

podkladki wymiej w parze ponad to  mozesz je przegrzac na ogniu wtedy miedz sie robi miekka i dobrze sie dopasuja,  ja napewno bede grzał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wesol napisał:

Ten wrysk wyjdzie bez psikania preparatami. A jeśli dany wtrysk nie chce wyleźć to się go bombą traktuje. Taki młotek udarowy potocznie w warsztatach mówią bomba. 

ale jak chcesz zakrecic udarowy uchwyt na wtrysk to od wtrysku trzeba odkrecic cewke a to automatycznie sprawia ze wtrysk traci parametry ima czyli sie rozkalibruje  co za tym idzie montaz bez oddania takiego wtrysku na stol probierczy  oznacza ze moze bedzie dzialal ale nie tak jak trzeba   chyba ze wtrysk wyciaga sie wlasnie w celu regeneracji   ale jezeli   z powodu wypalonej podkladki preferuje sciagacz nieingerujacy w parametry i nastawienia wtryskiwacza:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności