Skocz do zawartości

Astra j 1,4 turbo sprężyny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem astre j 1,4turbo sport tourer  z 2011roku. według strony opelvindekoder ma obniżone zawieszenie sportowe pojechałem do znajomego na podnośnik i przednie sprężyny mają nalepki I napis AT i posiada sześć zwoi a tył +aaa+. Na dodatek były właściciel żeby ładnie wyglądała założył przedni zderzak od BiTurbo na 19calowym Alu i profil 35,wszędzie gdzie parkuje przodem zahaczam zderzakiem o każdy krawężnik krótki próg zwalniający malo wiele idzie przejechać na 2bez gazu jak wiele dłuższy próg zwalniający zahaczam zderzakiem głównie tym hokejem pod spodem ale pewnie gdyby go nie było i gdybym co chwilę go nie wyrywał i wkładał to zahaczył bym zderzakiem i chciałbym asterkę podnieść do góry o 3-4 cm na pewno zmienie też alusy na siedemnastki bo 19 ładnie to wygląda ale to nie jest na nasze drogi i trochę twarda jest. panowie co polecacie mi w tej sytuacji wymiana zderzaka na oryginalny czy zmiana sprężyn na standardowe w razie w mogę podrzucić fotę jak wygląda. Z góry dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, wesol napisał:

Daruj sobie ten vindecoder bo głupoty podaje. A auto się obniża lub podnosi nie o 4 cm tylko o 1 cm gora dwa bo to już kolosalna różnica. 

A doradził byś jakie sprężyny są dobre

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dowodem rejestracyjnym w łapce do najbliższego ASO - niech sprawdzą po VIN jakie numery oryginalnych sprężyn do Twojego modelu podchodzą - nie obniżane tylko standardowy zawias - numery niech zapiszą na karteczce - i po tych numerach szukasz zamienników, bo ceny "oryginalnych" sprężyn w ASO raczej nie będą przyjazne ;) /chociaż u mnie w ASO można zamówić niektóre zamienniki z całkiem przyzwoitych cenach.../, nie wiem co dzisiaj jest na topie jak idzie o producentów - ja kilka lat temu w byłej Astrze zakładałem Lesjofors-y bodajże /do dzisiaj auto na nich jeździ/, KYB też dobre opinie miało, Sachs też robi sprężyny do Astry J - wybierasz co Ci cenowo pasuje i tyle...     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności