Skocz do zawartości

Problem z ładowaniem astra h 1.7 dth


Gość patryk3444@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem świeżym posiadaczem astry z silnikiem 1.7dth 100 km z 2007 roku. Auto kupiłem od znajomego który wymieniał dwa razy alternator na regenerowany za pierwszym razem poszedł na gwarancję która została uznana i otrzymał następny. Problem tkwi w tym że auto ma nie spełna 2 miesiące alternator po regeneracji a jego maksymalne ładowanie to 13.6 przy małym obciążeniu światła mijania wentylator wnętrza oraz radio dodam że przy ruchu kierownicy spada do 12 v na postoju. Jutro dokonam pomiaru ładowania na samym alternatorze. Do tego towarzyszy dziwny dźwięk w kabinie po odpaleniu tak po 2 sekundach słychać wyraźne buczenie wychodząc z auta tego nie ma bez znaczenia czy auto zimne czy rozgrzane. Może ktoś naprowadzi mnie na jakiś trop który może wiązać się ze słabym ładowaniem. Z góry dziękuję 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by kolega się pofatygował i dokładnie przeczytał regulamin to by i szybciej znalazł problem.

Owszem alternator jest zamontowany na silniku ale odpowiada za zasilanie elektryki w aucie i tam powinien być ten temat zapisany.

A teraz coś z tego co już jest na forum.

Wiec ten temat zamykam i proszę pisać już w temacie istniejącym.

Ale chyba to co jest tam zapisane wystarczy żebyś doszedł co robić dalej.

Robota z samym alternatorem nic nie pomoże.

Proszę korzystać z wiedzy która już tutaj jest.

Podobnych tematów już jest kilka na forum.               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności