Skocz do zawartości

Zerwany zderzak... pomocy auto musi jeździć


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Niestety dziś po maturce przyszedłem do auta i zderzak se leży, na 1 śrubie się trzymał, pozostałych nie było, ja myślałem, że on taki już jest, że on jakoś się trzyma, a on po prostu był, że podczas jazdy mi nie odpadł to cud! Jednak w końcu spadł, lekko ta guma dotknęła krawężnika, widać lekko by kopnął i zderzak na ziemi. Wszystkie zaczepy tam już dawno są połamane, nie mam do czego przykręcić, ani przywiercić. Szkoda mi kasy na nowy zderzak, zwłaszcza że ten jest dobry, nawet nieporysowany. Myślałem, że przykleić na klej do szyb, tylko w którym miejscu nałożyc klej? A i tylko od dołu widziałem jest mocowanie, sprawne także te 3 nity od dołu również będą, jednak do tej pory jeździłem najwidoczniej bez. Macie jakieś sposoby? Nie znam się zbyt, kompa wiem wszystko, ale na aucie szczególnie w takiej sprawie tylko klej do szyb mi do głowy przychodzi.. Jakie jest Wasze zdanie? (teraz go jakoś wcisnałęm, bo same ślizgi są dobre, zaczepy trzymają tylko taki byk nie utrzyma się na 1 śrubie i zaczepkach, dla bezpieczeństwa w miejsce gdzie powinna być torx dałem zipa..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre haha, ale nie no bez jaj musi wyglądać, kurde bo jak tak to idealny z przodu tyle że bez zaczepow,  zakupiłem klej do szyb i nity rozpręzne, tam gdzie dam rade to zrobię tak jak bylo,  a boki tylko odrobinkę zabezpiecze tym klejem, zwłaszcza że tu w tej tubce to chyba klej

https://opel.7zap.com/pl/car/x03/b/1/2-0/?vin=w0l0xce7574150071#50

Edytowane przez BedrOK

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka szybka sprawa, nie chcę z taką drobnostką zakładać tematu, mam pytanie, jak wypiąć te kostki od przeciwmglienych? mialem zderzak w ręku, nawet ogarnąłem fabryczne nowe kołki rozporowe, przy okazji chcę wymienić żarówkę, jednak nie wiem jak wyciągnąć tą niebieską zawleczkę, a może jest jakaś inna kostka która łączy te lampy? chodzi o zawleczkę bezpieczeństwa niebieską od kostki prosto od przeciwmgielnej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co ci wypinać kostkę, otwierasz dekiel i pod nim masz żarówkę.

Tylko jeden kabelek,  masa jest na obudowie żarówki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności